Wyszukiwałeś:

e X

Golf X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e Golf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

1.4 TSI zdobywcą Engine Of The Year 2009

Międzynarodowe jury złożone z 65 dziennikarzy motoryzacyjnych z 32krajów po raz 11 wybrało najlepsze silniki samochodowe. Głównytytuł zdobył podwójnie doładowany silnik 1.4 TSI produkcjiVolkswagena. Poza tym wygrał swoją klasę pojemnościową oraz tytuł GreenEngine of The Year 2009.

 

Amerykanie ekscytują się Kią Soul

Magazyn Time opublikował listę dziesięciu najbardziej pożądanych przezAmerykanów samochodów na rok 2010. Jedno z topowych miejsczajęła między innnymi Kia Soul.

 

Kto zdobędzie tytuł Car of the Year 2010?

Znana jest już siódemka finalistów, spośródktórych wyłoniony zostanie zwycięzca prestiżowego, nie tylko na rynkueuropejskim, plebiscytu Car of the Year 2010.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Jakie auta będą najlepsze za Oceanem?

Już w przyszłym tygodniu ruszy największa na rynku amerykańskim wystawasamochodowa - North American International Auto Show - a wraz z nią poznamyzwycięzców plebiscytu na amerykański samochód roku.

 

"Żółte Anioły" ADAC przyznane

Mercedes klasa E "ulubionym autem Niemców", zaś Audi"ulubioną marką" to najważniejsze rozstrzygnięcia corocznegokonkursu organizowanego przez ADAC, w którym główną nagrodąjest tytuł i statuetka "Żółtego Anioła".

 

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 

Sprzedam: Volkswagen Golf 2014

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi srebrny diesel 1598 105 117966 46800PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e Golf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017