Wyszukiwałeś:

e X

paliwa X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Globalny wyścig Mercedesa

Dokładnie 99 lat po tym jak samochody marki Mercedes-Benz odbyły pierwszątranskontynentalną podróż, niemiecki producent zaprasza do uczestnictwaw kolejnej długodystansowej podróży z Paryża do Pekinu. Do tego celuzostanie wystawionych kilkadziesiąt modeli nowej generacji Mercedesa Klasy E.

 

Paliwo poniżej 4 zł?

W minionym tygodniu ceny paliw na stacjach tankowania w Polsce znówspadły. Nieprzerwanie od dłuższego czasu spadają ceny hurtowe benzyny ioleju napędowego w Polsce, sięgnęły już poziomów nie notowanych odmiesięcy. Na rynku detalicznym oczekujemy zatem w najbliższych dniach dalszegociągu obniżek, Być może nawet poniżej 4 zł za litr - informuje portale-petrol.pl.

 

Paliwa już poniżej 4 zł, może być jeszcze taniej

Przeciętne ogólnopolskie ceny benzyny "95" i oleju napędowegospadły w tym tygodniu poniżej 4 zł, informuje portal branżowy e-petrol.pl.Takiej sytuacji nie było od dawna - ostatni raz oba te paliwa byłyjednocześnie średnio tańsze niż 4 zł w pierwszej połowie marca 2007 r.

 

Coraz tańsze tankowanie

Coraz mniej płacą polscy kierowcy na stacjach benzynowych. Ostatni tydzieńznów przyniósł znaczne spadki cen detalicznych. Wprawdzie kartelproducentów ropy naftowej OPEC szykuje się do kolejnego cięciawydobycia, by powstrzymać spadki cen surowca na światowych giełdach, tojednak na razie na polskim rynku większe podwyżki się nie zapowiadają -twierdzi portal e-petrol.pl.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentował ósmą już generację klasy E. W Europie auto to pojawisię w marcu na wystawie w Genewie i chwilę później dostępne będziejuż w salonach sprzedaży.

 

Nowa Klasa E od 182.500 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowej generacji E-klasy w polskich salonachMercedesa. W początkowym okresie podstawowym modelem w ofercie będzie E 220CDI BlueEfficiency, którego cena zaczyna się od 182.500 zł.

 

Od "pontona" do "okularnika"

Już prawie od miesiąca w salonach dostępna jest najnowsza generacjaMercedesa, który w swojej historii był chyba najpopularniejszym modelemtej marki. Od początków produkcji przekonał do siebie przeszło 10milionów użytkowników, a jego poprzednie wersje dla wieluPolaków były początkiem przygody z motoryzacją spod znaku gwiazdy.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciee bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 

A paliwa nadal tanieją

Na światowych giełdach od dwóch tygodni ropa naftowa porusza się wgranicach 75-80 dolarów za baryłkę. Systematycznie taniały też paliwana międzynarodowych giełdach paliwowych, to sprawiło, że ceny obniżyłyteż krajowe rafinerie, skutkiem czego są kolejne już obniżki średnich cenpaliw na polskich stacjach benzynowych.

 

Przyszłość według Opla

Opel też chce być nowoczesny i ekologiczy. Na zbliżającej się wystawiesamochodowej w Genewie niemiecki koncern zaprezentuje koncepcyjny modelFlextreme GT/E, imponujący niebanalną stylistyką i rozwiązaniamiproekologicznymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e paliwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017