Wyszukiwałeś:

e X

tron X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e tron

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Elektroniczna wyścigówka

W czasach, gdy coraz więcej producentów stawia na pojazdy z napędemelektronicznym, wcale nie musi braknąć szybkich sportowych samochodów.Najlepszym tego przykładem jest zaprezentowane we Frankfurcie Audi e-tron.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

Audi e-tron trafi do produkcji

W ciągu kolejnych 24 miesięcy Audi ma rozpocząć zaawansowane testy drogoweelektrycznego modelu e-tron. Informację tą potwierdzają sami przedstawicieleniemieckiej marki.

 

Najwięcej 4x4 od Audi

Liczby Niemieckiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (VDA) potwierdzają, żemarka z Ingolstadt, która z autami terenowymi ma niewielewspólnego jest liderem w produkcji i sprzeaży aut z napędem na czterykoła.

 

Audi e-tron wycenione

Model e-tron to bez wątpienia samochód, w którym Audi pokładawielkie nadzieję na przyszłość. Znane są już przypuszczalne cenyelektryczne odpowiednika supersportowego modelu R8.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Kolejna wersja elektrycznego Audi

Po premierze na zeszłorocznej wystawie we Frankfurcie na targach NAIAS wDetroit Audi pokazało kolejne wcielenie swojego elektrycznego auta. Prototypten pokazuje, iż niemiecki producent na poważnie wziął się za segmentpojazdów elektrycznych.

 

Audi wyróżnione w Detroit

Podczas trwających jeszcze targów motoryzacyjnych w Detroit dwa modeleAudi - A8 i e-tron - otrzymały renomowane nagrody.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e tron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017