Wyszukiwałeś:

e X

up X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e up

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

IAA Frankfurt 2009: Volkswagen E-Up Concept

 

E-Up Concept - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Volkswagen zaprezentował elektrycznego up'a

W Wolfsburgu niemiecki producent aut zaprezentował swój najnowszymodel, którego światowa premiera będzie miała miejsce podczasjesiennych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie.

 
 

Volkswagen wygrywa w rajdzie samochodów elektrycznych

Samochody koncernu z Wolfsburga zajęły pierwsze i drugie miejsce wklasyfikacji generalnej rajdu aut elektrycznych Silvretta 2013. XL1 i trzye-up! wywalczył pierwsze cztery miejsca w klasie efektywności.

 

Elektryczny Golf oraz up!

O elektrycznej wersji Volkswagena up! już informowaliśmy na naszych stronach.Będzie można go zobaczyć już we wrześniu na wystawie we Frankfurcie.Większym zainteresowaniem cieszyć się jednak powinien Volkswagen Golfrównież napędzany energią elektryczną.

 

Będzie także dostawczy e-up!

O elektrycznej odmianie Volkswagena e-up!, która debiutuje na trwającychwłaśnie targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, już informowaliśmy. Okazujesię, że na wystawie IAA Volkswagen zaprezentował także dostawczę wersjęe-load up!

 

Volkswagen up! jako hybryda

Wystawa w Tokio nie jest miejscem, gdzie swoje premiery prezentują wyłącznieproducenci z Kraju Kwitnącej Wiśni. Volkswagen pokaże np. studyjny model twinup! z napędem hybrydowym typu plug-in, który, według niemieckiegokoncernu, będzie spalał zaledwie 1,1 l benzyny na 100 km.

 
 
 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochodów. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e up".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017