Wyszukiwałeś:

e X

up X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e up

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowi z Chin

Chińscy producenci samochodów coraz odważniej wkraczają na StaryKontynent. Szczególnie upodobali sobie rynek niemiecki, gdzie jakdonoszą tamtejsze media w przyszłym roku dojdzie do debiutu trzech nowychmodeli prosto z Państwa Środka.

 

Citroen C6

Nowy Citroën C6 to samochód dla wybrednego klienta. I nie chodziwcale o perfekcyjne prowadzenie, wyjątkowo mocny silnik, ultraszybkąprzekładnię czy cenę. Chodzi o komfort, wygodę i przyjemność. Nie z jazdy,ale z podróżowania.

 

Citroen C6: Siła spokoju

Pierwszym bohaterem mikołajkowego "Tygodnia testów wmojeauto.pl" jest Citroen C6. To auto jedyne w swoim rodzaju, a poza tymjest ciekawym sposobem na przedłużenie sobie weekendu i poprawienie nastroju wponiedziałkowy poranek, kiedy trzeba iść do pracy.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Sięgaj gdzie wzrok nie sięga

Kamery podczerwone czy inaczej mówiąc, kamery reagujące na ciepło tokolejne systemy bezpieczeństwa pasywnego, które mają zniwelowaćliczbę wypadków drogowych. Na razie dostępne są za sporą dopłatą uluksusowych marek. Niebawem mogą stać się jednak kolejnym elementemwyposażenia seryjnego.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e up".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017