Wyszukiwałeś:

e85

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e85

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Peugeoty i Citroeny z E85

Już latem przyszłego roku francuska grupa PSA wprowadzi do sprzedaży pierwszeswoje auta na europejskim rynku napędzane bioetanolem E85. Pierwszymi modelamibędą Peugeot 307 oraz Citroen C4.

 

Renault Megane E85

Renault wprowadzi do sprzedaży już w lipcu na europejskim rynku model Megane(hatchback oraz kombi) w wersji z silnikiem 1,6 16v przystosowanym do zasilaniabiopaliwem. Będzie to pierwszy osobowy model francuskiego koncernu na StarymKontynencie, do którego będzie można tankować paliwo E85.

 

Więcej Volvo na biopaliwa

Szwecja jest bez wątpienia europejskim liderem na rozwijającym się rynkubiopaliw. Nie dziwi więc, iż również szwedzkie koncerny motoryzacyjnedążą do tego, by dominować w tej dziedzinie. Volvo zapowiedziało właśnieposzerzenie oferty o nowy, 200-konny silnik Flexifuel.

 

Regulacje dotyczące biopaliwa E85

Ministerstwo Gospodarki przygotowało projekt rozporządzenia określającywymagania jakościowe dla nowego biopaliwa ciekłego E85. Jest to odpowiedź nawyzwania ekologiczne i związane z tym rosnące zainteresowanie stosowaniembiopaliw.

 

Hummer w wersji E85

Jeśli taka marka jak Hummer do swojej oferty dołącza bardziej ekologicznemodele, w tym przypadku zasilane biopaliwami, znaczy to, że faktycznie do walkio czystsze środowisko włączyli się już chyba wszyscy producenci.

 

Clio III na bioetanol

Gama silnikowa Renault Clio III powiększona została o pierwszy silniknapędzany bioetanolem E85. Wersja ta emituje poniżej 140 g CO2/km, a poza tymspełnia wszystkie kryteria znaku Renault eco2.

 

Ekologiczny Bentley

Kryzys i coraz ostrzejsze normy emisji spalin sprawiają, że najbardziejortodoksyjni producenci luksusowych samochodów przestają być odporni nawszechobecną "eko-wrażliwość". Do tej grupy dołączy niebawemBentley ze swoim "zielonym" modelem Continental Supersports.

 

Mocniejszy Flexifuel w Volvo

Najmocniejszy silnik firmy Volvo napędzany biopaliwem E85 otrzymał zastrzykmocy w postaci 31 KM i 40 Nm momentu obrotowego. Pięciocylindrowy motorFlexifuel 2.5FT posiada teraz moc 231 KM (170 kW) i moment obrotowy wynoszący340 Nm. Na dodatek udało się zmniejszyć spalanie o 5-6 procent.

 

Dacia na etanol dostępna w Polsce

Dacia wprowadziła do swojej oferty w Polsce dwie nowe wersje Logana MCVwyposażone w silnik benzynowy przystosowany do zasilania biopaliwem E85. Cenyrozpoczynają się od 44 900 zł.

 

Ferrari FF: Jeśli chcesz tankuj bioetanol

Posiadasz Ferrari FF lub zamierzasz je kupić ale martwi Cię kwestia truciaśrodowiska i boisz się ekologów czyhających na Twójsamochód? Firma z Norwegii sprawi, że Twoje FF będzie mogłokorzystać z bioetanolu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018