Wyszukiwałeś:

ecall

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ecall

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Pierwszy system SOS na Europę

Już na wiosnę 2006 firma Volvo Cars rozszerzy zasięg swojego systemu SOS nakolejne kraje europejskie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa podstawowy zestawSOS może być uzupełniony zestawem ochronnym.

 

Inteligentnie ratować życie

Wypadki samochodowe są wpisane w codzienność motoryzacyjnego świata. Dużaczęść z nich kończy się tragicznie, chociaż wiele mogłoby nie mieć takstrasznych skutków gdyby pomoc nadeszła w czas. Od wielu lat na StarymKontynencie są podejmowane inicjatywy na rzecz zwiększenia skutecznościdziałania służb ratunkowych, w tym jedna ruszyła właśnie w naszym kraju.

 

Inteligentny samochód

Korki, zanieczyszczenie powietrza, marnotrawienie energii i przede wszystkimponad 40 tys. zabitych i dużo więcej rannych rocznie na terenie Europy tonajpoważniejsze problemy społeczne, jakie pociąga za sobą rosnący ruch nanaszych drogach. Rozwiązaniem na te bolączki ma być inicjatywa"inteligentny samochód", za której wdrożenie wzięlisię europosłowie.

 

Unia zażąda systemu eCall

Miało być na zasadzie dobrowolności, ale najprawdopodobniej skończy sięwprowadzeniem środków nakazujących wdrożenie nowego samochodowegosystemu bezpieczeństwa eCall. Komisja Europejska ponownie i chyba już ostatniraz wezwała wszystkie kraje unijne, by te przyspieszyły wprowadzanierozwiązań, które doprowadziłyby do montowania w nowych pojazdachsystemu powiadamiania o wypadkach eCall.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017