Wyszukiwałeś:

eco X

driving X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eco driving

Spróbuj też wyszukać: eco driving honda eco

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

7 zasad eco-drivingu

Ceny paliw na stacjach ciągle znajdują się na poziomie niezadowalającym dlawiększości kierowców. Nic więc dziwnego, że coraz więcej uwagiprzywiązuje się do zasad tzw. eco drivingu, czyli jazdy ekonomicznej.

 

Fiat wprowadza system eco:Drive Fleet

W tym tygodniu pojawi się nowa wersja systemu eco:Drive stworzona z myśląprzede wszystkim o flotach pojazdów będących wykorzystywanych wfirmach. Bardziej wydajne zarządzanie flotami samochodów będziekorzystne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla świata biznesu.

 

Polacy w Peugeot Eco Cup na 16 miejscu

Peugeot ustanowił puchar o wymiarze europejskim, w którym uczestniczyło18 krajów, a 72 samochody rywalizowały o jak najmniejsze zużyciepaliwa.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Ekologi(k)a

Wielu producentów samochodowych ma w swojej ofercie specjalne modele,nastawione na ekologię. Dzięki zoptymalizowanej aerodynamice, modyfikacjomsilnika i skrzyni biegów, z założenia mają wyróżniać sięwiększą oszczędnością spalania paliwa.

 

Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy

Już od poniedziałku rozpoczyna się poszukiwanie mistrzów ekonomicznejjazdy samochodami dostawczymi. Do konkursu zaproszeni są użytkownicysamochodów wszystkich marek. Śmiałkowie będą walczyć nie tylko otytuł, ale także o atrakcyjne nagrody – zapas paliwa na rok lubekskluzywny wyjazd VIP na wyścig Formuły 1 na torze Hockenheim. Jazdykonkursowe odbywać się będą w najbardziej oszczędnym samochodzie swojejklasy – Mercedes-Benz Vito.

 

Jak zaoszczędzić na aucie...

Kryzysowe czasy powodują, że większość z nas jest zmuszona do szukaniaoszczędności, gdzie się tylko da. W przypadku samochodów,najrozsądniejsza byłaby przesiadka do środków komunikacji miejskiejbądź na rower. Nie zawsze istnieje jednak taka możliwość, dlategopodpowiadamy, jak oszczędzać podczas korzystania z samochodu.

 

Dzieki tej szkole będziesz lepszym kierowcą!

Właśnie mija dziesięć lat odkąd została uruchomiona w Polsce jedna znajbardziej rozpoznawalnych szkół jazdy. Od tamtej pory w Szkole Autoudało się przeszkolić 22 197 kierowców, którzy w sumieprzejechali 2,5 mln kilometrów podczas zajęć i z pewnościąprzyczynili się do mniejszej liczby wypadków na drogach. Zobacz, czywarto skorzystać z takiego szkolenia.

 

Rekordowo oszczędny Peugeot 208 BlueHDi

Nie rozpali do czerwoności entuzjastów superaut, ale z pewnością zachwyci fanów eco-drivingu, czyli "jazdy o kropelce". Peugeot208 z dieslem 1,6 właśnie pobił rekord długodystansowej jazdy z najniższym spalaniem.

 

Porsche InnoDrive - przyjemny eco-driving

Inżynierowie Porsche testują ciekawy i innowacyjny tempomat. Nazwali go InnoDrive i zapowiadają, że pozwoli on oszczędzać paliwo i zwiększyć radość z jazdy równocześnie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "eco driving".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018