Wyszukiwałeś:

eco

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eco

Spróbuj też wyszukać: opel eco nissan eco eco boost

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Sprinter z ECO-Start

Silnik, który nie pracuje, nie potrzebuje paliwa. To banalne stwierdzeniepomaga Sprinterowi z najnowszym systemem ECO-Startoszczędzać paliwo i w ten sposób zmniejszać zanieczyszczenie środowiska.

 

Eco-cee`d trafi do produkcji

KIA Motors potwierdziło oficjalnie, że na początku 2009 roku paleta modelowafirmy wzbogaci się o ekologiczną wersję modelu cee`d. Nowy model,który połączy wysokie osiągi z oszczędnością został zbudowany woparciu o pojazd koncepcyjny eco_cee`d.

 

Skoda Fabia zwycięzcą Eco Top 10

Nowa Skoda Fabia z silnikiem 1.2 l 60 KM została wybrana najlepszym samochodemkompaktowym w Niemczech w rankingu Eco Top 10, przeprowadzonym na zlecenie ADAC.Roczne koszty eksploatacji tego wyniosły o 2169 euro mniej od kosztówHondy Civic Hybrid, która uplasowała się na drugiej pozycji.

 

Certyfikat Eco First dla Nissana

Nissan Motor Co. otrzymał 1 lipca br. certyfikat "Eco First", wydanyprzez japońskie Ministerstwo Środowiska w uznaniu jej proekologicznychdeklaracji, zawartych w Zielonym Programie Nissan 2010.

 

Fiat Panda ECO w sprzedaży

Do sprzedaży wchodzi Panda ECO, nowa wersja modelu od lat obecnego na rynku wcałej Europie. Wersja ta  charakteryzuje się umiarkowanym poziomem emisjidwutlenku węgla  oraz wyraźną redukcją zużycia paliwa.

 

„BlueTec Eco” – eko-inicjatywa Daimlera

Mercedes-Benz Trucks podczas Międzynarodowych Targów SamochodówUżytkowych IAA 2008 zaprezentował  założenia strategii na rzeczpoprawienia ekonomiczności transportu. Celem inicjatywy „BlueTecEco” jest wsparcie przewoźników w ich codziennej działalności wstopniu, jaki jest technicznie możliwy do osiągnięcia.

 

7 zasad eco-drivingu

Ceny paliw na stacjach ciągle znajdują się na poziomie niezadowalającym dlawiększości kierowców. Nic więc dziwnego, że coraz więcej uwagiprzywiązuje się do zasad tzw. eco drivingu, czyli jazdy ekonomicznej.

 

Mercedes: ECOkursy dla kierowców aut dostawczych

Najnowocześniejsza technologia zapewnia bezpieczeństwo tylko w ograniczonymstopniu - jest tyle warta, na ile jej użytkownik potrafi prawidłowo z niejkorzystać. To samo dotyczy pojazdów dostawczych. Wykorzystuje to markaMercedes-Benz w swoim Sprinterze z technologią BlueEFFICIENCY.

 

Pierwsze seryjne Fuso Canter Eco Hybrid u europejskiego klienta

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) dostarczy dziesięćpierwszych ciężarówek Fuso Canter z napędem hybrydowym do Irlandii.Odbiorcą tych ekologicznych pojazdów jest największy irlandzki dostawcaenergii elektrycznej, firma Electricity Supply Board (ESB) z Dublina.

 

Peugeot Eco Cup: Kandydaci wybrani

Peugeot Eco Cup, pierwsza ogólnoeuropejska promocja ekologicznego stylujazdy, wzbudziła entuzjazm publiczności. W sumie ponad 22.500kandydatów z Europy przeszło wstępną procedurę rekrutacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017