Wyszukiwałeś:

egzamin

. Znaleziono 290 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: egzamin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 290 wszystkich):

Egzamin na prawko trochę inaczej

Dziś (9 czerwca) wchodzą w życie zmienione przepisy rozporządzenia MinistraInfrastruktury regulującego zasady zdawania egzaminu na prawo jazdy.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Egzamin na aucie kursanta

Obecnie egzamin praktyczny na prawo jazdy odbywa się na autach będących wposiadaniu WORD-ów. Organizacje zrzeszające szkoły jazdy chcą jednak,by istniała możliwość zdawania egzaminu państwowego na samochodziepodstawionym przez osobę egzaminowaną.

 

Egzaminy na prawo jazdy po nowemu od 2013

To już pewne. Na wczorajszym posiedzeniu posłowie przyjęli projektnowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, a to oznacza, że zmiany zasad wegzaminach na prawo jazdy wejdą w życie dopiero w styczniu 2013 roku.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Senatorowie przyjęli wczoraj poprawkę do ustawy o kierujących pojazdami,zgodnie z którą egzaminy na prawo jazdy będą mogły być organizowanetakże w mniejszych miastach prezydenckich.

 

Będą zmiany w egzaminach na prawo jazdy

Podczas wczorajszego posiedzenia Sejmu sekretarz stanu w resorcie transportu,Zbigniew Rynasiewicz, zapowiedział zmiany w sposobie egzaminowaniakandydatów na kierowców. W całym kraju mają obowiązywaćjednolite zasady egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

 

Jeden egzamin, jedna baza pytań

Szykuje się kolejna rewolucja w egzaminach na prawo jazdy. Tym razemteoretycznych. W całym kraju będzie obowiązywać jedna, wspólna bazapytań, za której przygotowanie odpowiedzialny będzie minister ds.transportu. Projekt nowelizacji zmian wpłynął już do Sejmu.

 

Jedna opłata za egzamin na prawko bez względu na liczbę podejść?

W dzisiejszych czasach zdobycie uprawnień do prowadzenia samochodu wiąże sięniejednokrotnie ze stresem, z koniecznością poświęcenia sporej ilościwolnego czasu i wreszcie z dość dużym wydatkiem pieniężnym. Zwłaszcza, gdydo egzaminu podchodzi się po kilka, kilkanaście razy... Pojawiła sięiskierka nadziei, że niebawem może się to zmienić.

 

Prawo jazdy 2016 - egzamin będzie łatwiejszy?

Ci, którzy zdawali egzamin na prawo jazdy kilkanaście lat temu na pewno pamiętają, jak trzeba było namęczyć się na placu manewrowym.Później ta część praktyczna została mocno ograniczona. Terazokazuje się, że są szanse na to, by egzamin na prawo jazdy odbywał się zwyłączeniem placu manewrowego.

 

Prawo jazdy - od dzisiaj łatwiej zdać egzamin

Dobra wiadomość dla wszystkich przyszłych kierowców. Od dzisiajobowiązuje nowe rozporządzenie w sprawie przeprowadzania egzaminów naprawo jazdy. Kandydaci na kierowców będą mogli łatwiej zdobyćupragniony papierek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017