Wyszukiwałeś:

egzamin

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: egzamin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Suzuki Jimny: Krasnal wśród terenówek

O tym, jak łatwo jest dać się zwieść pozorom, świetnie pokazuje przypadekSuzuki Jimny. Niepozorny wygląd, zaledwie 1,3-litrowy silnik o mocy 85 koni ido tego czterostopniowy automat mało kogo przekonują do siebie już nawstępie. A jednak wystarczy trochę kilometrów, by dość mocno zmienićzdanie o tym aucie.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Jak usprawnić egzaminowanie kierowców?

Poselski projekt PiS ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym ma na celuzdaniem wnioskodawców poszerzenie liczby uprawnionych podmiotów,mogących przeprowadzać egzamin państwowy w zakresie wszystkich kategoriiprawa jazdy. Proponowana zmiana nie ogranicza uprawnień podmiotówdotychczas mogących przeprowadzać egzaminy państwowe, a pozwoli zwiększyćilość miejsc, w których kandydaci mogliby zdobyć kwalifikacje doprowadzenia pojazdów.

 

Janek Mela zdał z Toyotą

W minioną sobotę w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Siedlcachodbył się egzamin na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych,które przez ostatnie trzy tygodnie odbywały kurs nauki jazdy ToyotaMobility.

 

Po prawko krócej, ale czy łatwiej?

Nie od maja, ale najprawdopodobniej od czerwca zaczną obowiązywać zmienionezasady dotyczące zdawania praktycznego egzaminu na prawo jazdy. Krótszyma być czas oczekiwania na egzamin, krótszy ma być też sam egzamin. Wwiększej liczbie przypadków jednak egzamin zostanie zakończy znegatywnym wynikiem.

 

Kolejny skorumpowany egzaminator zatrzymany

Kolejną osobę podejrzaną o przyjmowanie korzyści majątkowych w zamian zapozytywnie zdane egzaminy na prawo jazdy zatrzymali wrocławscy policjanci. Zich ustaleń wynika, że były egzaminator wrocławskiego ośrodka w latach 1998– 2002 przyjął łapówki od co najmniej 75 osób.Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

 

Egzamin na prawko trochę inaczej

Dziś (9 czerwca) wchodzą w życie zmienione przepisy rozporządzenia MinistraInfrastruktury regulującego zasady zdawania egzaminu na prawo jazdy.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Jest szansa, że mieszkańcy wielu nie najmniejszych przecież miast, liczącychponad 50 tys. mieszkańców, a nie posiadających statusu powiatówgrodzkich, będą mieć ułatwione życie. Przynajmniej jeśli chodzi omożliwości związane z uzyskiwaniem uprawnień na prowadzeniesamochodów oraz motocykli.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Nie ten zdaje, kto powinien

Zdarza się, że do egzaminów na prawo jazdy nie podchodzą ci,którzy powinni je zdawać, tylko osoby podstawione. Niektórzymówią, że ujawnione w ostatnich czasach przypadki to wierzchołekgóry lodowej. W jaki sposób można im zaradzić?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017