Wyszukiwałeś:

ekologia

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologia

Spróbuj też wyszukać: bluemotion

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Ekologia i moc Saaba

Po sukcesie Saaba 9-5 BioPower na nadchodzącej wystawie motoryzacyjnej wDetroit zaprezentowany zostanie koncepcyjny jeszcze model Saab 9-5 AeroBioPower.

 

20 lat z 'otwartym dachem'

Saab obchodzi w tym roku dwudziestolecie sprzedaży Kabrioletów i w związku ztą rocznicą wprowadza model Saab 9-3 Kabriolet '20 Years Edition'.

 

Saab BioPower nagrodzony

Saab BioPower zdobył tegoroczną nagrodę za innowacyjność FuturAuto,przyznawaną przez zespół Profesjonalnych Dziennikarzy Prasy Motoryzacyjnej(Beroepsjournalisten van de AutomobielPers; BJAP) w Belgii.

 

Ekologiczny Kaktus Citroena

Ekologia, ekologia i jeszcze raz ekologia - te trzy słowa oddają w pełniideę, która przyświecała projektantom Citroena przy tworzeniu koncepcyjnegomodelu C-Cactus. Auto zostanie zaprezentowane już za tydzień na wystawie weFrankfurcie.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Zielone szlabany

Jeszcze kilka miesięcy temu przewoźnicy narzekali na brak kierowców,ciężarówki nie dało się kupić nawet za łapówkę, rządmamił wizją bezkresnych autostrad a paliwo taniało. Teraz połowa taborurdzewieje po parkingach, kierowców się zwalnia, rząd odwołuje kolejneinwestycje a cena paliwa idzie w górę. Jakby tego było mało, toczącesię w zupełnym oderwaniu od finansowej rzeczywistości ery kryzysu, trybyeuropejskiej ekologicznej maszyny, zaczynają mielić już i tak stojącą nadprzepaścią branżę transportową.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Technologiczny popis Ferrari

Wiadomo już, że za kilka miesięcy Ferrari F430 zostanie zastąpione modelemF450. Jak donosi magazyn AutoCar powołujący się na źródła zwłoskiej stajni, będzie to najbardziej zaawansowany techniczniesamochód tej marki.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

Opel Corsa i Audi A6 najmniej awaryjne wg Dekry

Opel Corsa oraz Audi A6 okazały się najmniej awaryjnymi modelami w najnowszymraporcie usterkowości sporządzonym przez firmę Dekry na rok 2010.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017