Wyszukiwałeś:

ekologia

. Znaleziono 528 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologia

Spróbuj też wyszukać: bluemotion

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 528 wszystkich):

Wątek na forum: Ekologia czy ściema?

Gdy niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Tu nie chodzi o ekologie ale o to zeby ktos na tym porzadnie zarobil:) ~rodes

 

Wątek na forum: Limitowana Honda S2000 na zakończenie

Bardzo zacne auto. Szkoda tylko, że w europie nie oferowano silnika z AP2 w stanach, czyli 2,2 litra, może i nie kręci tak ładnie, ale ma ciekawszy przebieg momentu, a moc podobna. Ogólnie to kończy się pewna epoka. Epoka wysokoobrotowych silników N/A z mocą ponad 100KM z litra. Zabija je ekologi...

 

Wątek na forum: Leon Ecomotive - ekologiczny rekordzista

SEAT chyba idzie w stronę ekologii, bo nowa Ibiza też jest "eco"... Niskie spalanie i zanieczyszczenia, a poza tym ciekawe rozwiązania technologiczne - mam tu na myśli zastosowanie systemu wspomagającego ruszanie samochodu pod górkę - raczej nie spotykane w samochodzie tej klasy. Czym Nas jeszcze...

 

Toyota Mecenasem Polskiej Ekologii

Wałbrzyska fabryka Toyoty została uhonorowana tytułem Mecenasa PolskiejEkologii w Narodowym Konkursie Ekologicznym „PrzyjaźniŚrodowisku”.

 

Ekologi(k)a

Wielu producentów samochodowych ma w swojej ofercie specjalne modele,nastawione na ekologię. Dzięki zoptymalizowanej aerodynamice, modyfikacjomsilnika i skrzyni biegów, z założenia mają wyróżniać sięwiększą oszczędnością spalania paliwa.

 

Dlaczego nie powinno być podatku ekologicznego?

Za każdym razem, gdy pojawia się informacja o planach wprowadzenia przez naszrząd podatku ekologicznego, wybucha wielka dyskusja na ten temat. To dobrze, botego typu podatek, który będzie obowiązywał wszystkich właścicieliaut w naszym kraju, nie może być bublem. Dziś prezentujemy głos przeciwkowprowadzeniu tego obciążenia.

 

Jaguar i ekologia

Kwestia ekologii to nie tylko oszczędne jednostki napędowe. Aby auto mogłozaliczać się do przyjaznych środowisku, trzeba o tym myśleć już podczasprac projektowych i produkcyjnych.

 

Lubimy szybko jeździć!

Szybka jazda ale jednocześnie dbałość o ekologię - tak w skróciemożna scharakteryzować polskiego kierowcę. Niestety, prawie wszyscyprzyznają się do popełniania mniejszych bądź większych grzeszków zakierownicą.

 

Wątek na forum: Polacy kupili kilkaset takich aut, Francuzi 14 tysięcy

Kłamstwami i bzdurami nas karmią wyssanymi z palca! A my to wszystko ładnie "łykamy". Spaliny samochodów powodują aż/tylko 2% emisji gazów cieplarnianych, reszta to przemysł. Także jestem jednym z nielicznych, który nie da się nabrać na tą fałszywą ekologię. Zacznijcie szukać alternatyw...

 

Renault Fluence 1.6 dCi: Lekcja ekologii

Gdyby w szkole wprowadzono przedmiot "ekologia", jednym z lekcyjnycheksponatów mógłby być testowany przez nas Renault Fluence. Niedość, że "wypija" mniej niż wielbłąd, to jeszcze uczy kierowcęzasad ecodrivingu. I to wszystko za całkiem przystępną cenę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017