Wyszukiwałeś:

ekologiczna X

jazda X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczna jazda

Spróbuj też wyszukać: Ekonomiczna jazda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Eco-cee`d trafi do produkcji

KIA Motors potwierdziło oficjalnie, że na początku 2009 roku paleta modelowafirmy wzbogaci się o ekologiczną wersję modelu cee`d. Nowy model,który połączy wysokie osiągi z oszczędnością został zbudowany woparciu o pojazd koncepcyjny eco_cee`d.

 

Tańsza jazda

W świecie motoryzacji nie ma bardziej przewidywalnej rzeczy jak chronicznepodwyżki cen paliw oraz  wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych normemisji spalin, które prędzej czy później zabiją lub mocnoograniczą przyjemność, jaką daje prowadzenie samochodu. Na szczęście jestkilka sposobów, dzięki którym jazda będzie dla nas tańsza naweto kilkadziesiąt procent.

 

Nauka eko-jazdy Fiatem Bravo

Po Fiatach 500 i Grande Punto, teraz również nabywcy Fiata Bravo zsystemem Blue&Me mogą korzystać z aplikacji "eco:Drive",która umożliwia kierowcom dokładnie przeanalizować własny stylprowadzenia samochodu.

 

E-kologiczne Audi A4

Ekonomiczny silnik wcale nie musi mieć małej pojemności. Udowadnia to już odlat grupa VW, która montuje w swoich autach popularną jednostkę TDI.Tym razem dwulitrowy diesel w specjalnej wersji "e" montowany w AudiA4 spali jedynie 4,6l/100km.

 

Nowy diesel w Renault

W 2011 roku na rynku pojawi się nowy silnik wysokoprężny produkowany przezRenault. Jednostka o pojemności 1,6 litra będzie generować moc taką samąjak aktualny silnik o pojemności 1,9 litra, zużywając przy okazji o jednąpiątą mniej paliwa.

 

Jedno tankowanie i 2.352 kilometry

Specjalny zespół kierowców testowych Forda ustanowił nowy rekordświata w długości podróży przy jednym tankowaniu. W teście użytyzostał Ford Fusion Hybrid, którego średnie spalanie na trasie wynosiłojedynie 2,88l/100km.

 

2,9 l/100 km Ibizą!

Austriak Gerhard Plattner, po raz kolejny potwierdził, iż zasługuje na mianonajbardziej ekonomicznego kierowcy na świecie. Jadąc Seatem Ibizą Ecomotivena jednym baku pokonał dystans 1.562 km.

 

Czysty Colt w Polsce

W ofercie polskich dilerów Mitsubishi Motors pojawił się już nowyprzyjazny środowisku model o nazwie Colt ClearTec, wyposażony w pakietrozwiązań technicznych służących obniżeniu spalania i emisji dwutlenkuwęgla.

 

Eko-tuning

Tematyka tuningu samochodowego traktowała przez lata głównie omaksymalizowaniu wydajności silników, które z regułypochłaniały coraz większe ilości paliwa. Od paru lat w modzie jestoszczędzanie, które jak się okazuje wcale nie musi wykluczać bardzodynamicznej jazdy. Dzisiejsza technologia pozwala mieć lepsze osiągi idodatkowo mniej spalać.

 

Ciśnienie pod kontrolą

W całym kraju ruszyła V edycja akcji „Ciśnienie pod kontrolą”,podczas której od 12 do 16 października, na 30 stacjach Statoil w całejPolsce, pracownicy Michelin i Statoil będą sprawdzać ciśnienie w oponach iprzypomną kierowcom o zbliżającej się zimie i konieczności wymiany opon nazimowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ekologiczna jazda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017