Wyszukiwałeś:

ekologiczna X

jazda X

. Znaleziono 406 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczna jazda

Spróbuj też wyszukać: Ekonomiczna jazda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 406 wszystkich):

Polacy chcą być "eko"

Prawie 90% kierowców w Polsce deklaruje, że zależy im na tym, abyjeździć zgodnie z zasadami eko-jazdy – wynika z pierwszego w Polscekompleksowego badania reprezentatywnego na temat jazdy ekologicznej iekonomicznej.

 

Scania wprowadza system ekologicznej jazdy

Scania opracowała nowy system, który przekazuje kierowcy nabieżąco dane umożliwiające optymalizację stylu jazdy i pozwala oszczędzićnawet do 10% paliwa.

 

Peugeot Eco Cup: Kandydaci wybrani

Peugeot Eco Cup, pierwsza ogólnoeuropejska promocja ekologicznego stylujazdy, wzbudziła entuzjazm publiczności. W sumie ponad 22.500kandydatów z Europy przeszło wstępną procedurę rekrutacji.

 

Ekopuchar Hondy zdobyty!

Konkurs na najbardziej pro-ekologicznego kierowcę Hondy Insight wciąż trwa,jednak kwestia głównej nagrody – 10 000 zł – została jużrozstrzygnięta. Jej zdobywcą został mieszkaniec Tarnowskich Gór, PanJanusz Szudy.

 

Ekologiczny maluch Forda

Ford zaprezentował pierwsze zdjęcia i dane techniczne ekologicznego auta StartConcept, który będzie wyposażony w najnowszy, trzycylindrowy silnikEcoBoost.

 

Dlaczego nie powinno być podatku ekologicznego?

Za każdym razem, gdy pojawia się informacja o planach wprowadzenia przez naszrząd podatku ekologicznego, wybucha wielka dyskusja na ten temat. To dobrze, botego typu podatek, który będzie obowiązywał wszystkich właścicieliaut w naszym kraju, nie może być bublem. Dziś prezentujemy głos przeciwkowprowadzeniu tego obciążenia.

 

Gotowi do ekojazdy?

Ekojazda może przyczynić się zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, możebyć komfortowa, a przy tym wcale nie musi być nudna. Ruszyła właśnie nowakampania "Akademia Ekojazdy: ekojazda – ale jazda!",której zadaniem jest promowanie wśród polskich kierowcówzasad ekojazdy.

 

Zareklamuj ekojazdę!

W ramach ogólnopolskiej akcji "Akademia Ekojazdy: ekojazdaale jazda!" ruszył konkurs na plakat i spot TV reklamujący ekojazdę!Prace konkursowe można przesyłać do 15 kwietnia 2011 r.

 

Zobacz najekologiczniejszy samochód w Polsce

Potrafi pokonać dystans ok. 300 kilometrów, zużywając zaledwie 1 litrpaliwa! Ten superekologiczny samochód będzie jedną z atrakcjiekologicznego pikniku, który odbędzie się w najbliższą sobotę wWarszawie, na Agrykoli.

 

Robisz prawo jazdy? Już za kilka dni duże zmiany

Już za kilka dni koniec roku, ale Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowegoprzeżywają prawdziwe oblężenie. Wszystko dlatego, że kursanci chcą zdawaćegzamin prawo jazdy jeszcze na starych zasadach. Po Nowym Roku wchodzą bowiemzasady, które mogą utrudnić uzyskanie dokumentu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ekologiczna jazda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017