Wyszukiwałeś:

ekologiczna X

opona X

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczna opona

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Ekologiczne i niebezpieczne

Okazuje się, że ekologiczne opony mają swoją ciemną stronę. Wedługspecjalistów z koncernu oponiarskiego Continental, „zielone”opony mogą być przyczyną większej ilości wypadków. A wszystko przezniskie opory toczenia.

 

Polska: Co drugi kierowca zmienia opony

Ponad połowa Polaków (55%) zwraca uwagę na bezpieczeństwo jazdy,dopasowując odpowiednie opony do pory roku – wynika z badania MotoFinanceTrack realizowanego przez TNS OBOP. Blisko 2/3 polskich kierowców przyzakupie decyduje się na nowe opony.

 

Oszczędna i żywotna opona Goodyear

Goodyear przedstawił właśnie całkowicie nową, ekologiczną oponęultra-high performance o nazwie EfficientGrip. Pozwala ona nie tylkooszczędzać paliwo, ale jest też bardzo żywotna i może pochwalić siębardzo dobrą charakterystyką hamowania na mokrej nawierzchni.

 

Ekologiczna Insignia ecoFLEX

Na rynku niemieckim dostępna jest już ekologiczna wersja Opla Insigni zdwulitrowym silnikiem wysokoprężnym, której średnie spalanie wynosićbędzie 5,2 l/100 km.

 

Nowe opony Pirelli

Pirelli zaprezentowało nowe opony do samochodów ciężarowych - AmarantoFH88 i TH88. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostały wyzwaniomdługich tras pokonywanych ze średnimi prędkościami. Amaranto FH88 i TH88zastąpią dotychczasowe opony FH55 i TH65. Opona FH88 – dedykowana jestna oś kierowaną charakteryzuje się żebrowanym wzorem bieżnika, a opona TH88z szerokim bieżnikiem przeznaczona jest na oś napędową.

 

Ekologiczne ogumienie dla SUV-ów

Na torze Idiada International Testing Circuit w Barcelonie, Pirellizaprezentowało nową oponę Scorpion Verde przeznaczoną do pojazdówtypu SUV i Crossover.

 

Ekologiczne opony Pirelli

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających i świadomych KlientówPirelli przygotowało pierwszą pełną gamę opon ekologicznych do wszystkichtypów samochodów osobowych – od małych miejskich aut przezSUV’y i crossovery po wysokiej klasy auta luksusowe.

 

Nowe eko-opony Michelin

Michelin wprowadza do swojej oferty produktowej nowe, jeszcze bardziejenergooszczędne, wersje opon na bazie gam Michelin Energy Saver i MichelinPrimacy HP. Nowe opony, posiadające oznaczenie S1, dają samochodom wysokiewłaściwości jezdne, przy jednoczesnym zmniejszaniu oporów toczenia iograniczaniu ilości spalanego paliwa.

 

Producent opon stworzył ekologiczne auto

Na co dzień produkują opony, tym razem postanowili jednak stworzyć pojazdsamochodowy. Japońska firma Yokohama zaprojektowała ekologiczne auto,wykorzystując nie tylko innowacyjne ogumienie ale szereg innychtechnologicznych nowości.

 

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test ADAC 2015

Niemiecka organizacja ADAC znowu przychodzi z pomocą tym kierowcom,którzy stoją przed koniecznością zakupu nowych letnich opon. Wtegorocznym teście opon nie tylko dowiemy się o najlepszych i najgorszychmodelach, ale również, czy warto stawiać na tzw. opony ekologiczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ekologiczna opona".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017