Wyszukiwałeś:

ekologiczny X

samochod X

. Znaleziono 1027 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekologiczny samochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1027 wszystkich):

Podatek ekologiczny wciąż potrzebny

Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP), po przyjęciu przez RadęMinistrów projektu ustawy o zwrocie części akcyzy od sprowadzonych autużywanych, ponownie wraca do pomysłu wprowadzenia tzw. podatku ekologicznego.

 

Najbardziej "zielone" samochody roku

Targi w Los Angeles zbliżają się wielkimi krokami, a to właśnie tamzostanie wyłoniony laureat plebiscytu na najbardziej ekologicznysamochodów roku. Oto finaliści 2011 Green Car of the Year.

 

Bardziej ekologiczne dostawczaki

Unia Europejska ma znów nowe pomysły w kwestii ekologii w motoryzacji -od 2014 roku producenci małych aut dostawczych będą musieli przestrzegaćnowych przepisów. Od 2017 roku natomiast obostrzenia będą dotyczyćwszystkich samochodów dostawczych.

 

Oto szansa dla ekologicznych modeli

Wrocław, a wkrótce także Częstochowa, to pierwsze polskie miasta, wktórych służby miejskie będą poruszać się elektrycznym samochodem.Na razie tylko jednym, ale jest szansa, że dzięki zmianom w przepisach ozamówieniach publicznych więcej urzędów państwowych orazsamorządowych, czy też firm z udziałem skarbu państwa postawi na pojazdy zalternatywnym źródłem napędu.

 

Zobacz, ile Europejczycy oszczędzają na ekologicznych modelach

Pojazdy hybrydowe oraz elektryczne mają w niedalekiej przyszłości zdominowaćrynek nowych samochodów. Tak byłoby najlepiej, patrząc przez pryzmatochrony środowiska. Jak na razie jednak segment tego typu aut rozwija siępowoli, dlatego niezbędne stały się różnego rodzaju zachętyoferowane przez państwa dla nabywców takich pojazdów.

 

Zobacz najekologiczniejszy samochód w Polsce

Potrafi pokonać dystans ok. 300 kilometrów, zużywając zaledwie 1 litrpaliwa! Ten superekologiczny samochód będzie jedną z atrakcjiekologicznego pikniku, który odbędzie się w najbliższą sobotę wWarszawie, na Agrykoli.

 

Ekologiczne auta to nie tylko oszczędne silniki

Przyszłość motoryzacji będzie się rozwijać wokół coraz bardziejnowoczesnych i oszczędnych jednostek napędowych. To pewne. Jednak nie tylkoekologiczne silniki czy szerzej układy napędowe zaprzątają głowyinżynierów. Duże znaczenie odgrywać będą też supernowoczesnetworzywa ekologiczne.

 

Ekologiczne auta nie są ekologiczne?

Kwestie ekologiczne są chyba tymi najważniejszymi, które w ostatnichlatach determinują producentów samochodów podczas całego cyklutworzenia nowego auta. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin mająpowodować, że jeżdżące po naszych drogach pojazdy nie będą truły aż wtak wielkim stopniu naszego środowiska. Tymczasem zebrane dane pokazują, żemimo podjętych działań faktyczna emisja spalin przez samochody jest o wielewyższa niż oczekiwano.

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebieekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali iemituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wcałym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza siędo koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejreguły...

 

Ekologiczne samochody bez akcyzy?

Zniesienie akcyzy od zakupu samochodów hybrydowych i elektrycznych towedług byłego wicepremiera Waldemara Pawlaka, jedyna realna możliwośćwsparcia tego typu aut przez państwo. Według byłego ministra gospodarki,rozwiązanie to jest stosunkowo bezbolesne dla budżetu i dlatego do tegopomysłu przekonywał ministra finansów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ekologiczny samochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017