Wyszukiwałeś:

ekspedycja

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspedycja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka

czy to znaczy ze Benedykt XVI ma polskie korzenie??? tak wlasnie podejrzewalem, bo swietnie już szprecha po polskiemu ~lajdak

 

Z Sorento dookoła świata

W ciągu czterech miesięcy szwedzki kierowca Christer Gerlach za kierownicąKia Sorento okrążył kulę ziemską i pokonał trasę o długości 27.000 km.

 

Fiat Panda Cross w rajdzie Dakar 2007

16 listopada, w Paryżu, miała miejsce prezentacja rajdu 'Dakar 2007'klasycznego wyścigu z porywającą sekwencją odcinków specjalnych, którywystartuje 6 stycznia w Lizbonie i zakończy się w stolicy Senegalu 21stycznia. W wyścigu wezmą udział dwa Fiaty Panda Cross z Mikim Biasionem orazTiziano Siverem za kierownicą, oraz jednym z kierowców oficjalnego teamuFiata.

 

Dookoła Afryki z Pandą

Dwoje podróżników: Jolanta Czupik oraz Dominik Stokłosa, zamierzająprzebyć dystans prawie 70 tysięcy kilometrów, aby zaliczyć wyprawę "FiatPanda Cross around Africa 2007", która została zorganizowana przez Fiat AutoPoland. Będzie to pierwsza próba przejechania samochodem dookoła Afryki.

 

Rajd Dakar 2008

Wczoraj, jednocześnie w dwóch miastach patronackich, w Paryżu iLizbonie organizatorzy pustynnego Rajdu Dakar zaprezentowali trasęprzyszłorocznej edycji tej imprezy. W ciągu 15 dni (05.01-20.01.08) zawodnicypokonają 9273 kilometrów. To o blisko 1500 km więcej niż w roku 2007,a także 1000 km więcej niż w 2006.

 

Opel będzie zwalniać

Związki zawodowe działające w gliwickim zakładzie General MotorsManufacturing Poland poinformowały, że zarząd firmy planuje zwolnieniagrupowe. Pracę mają stracić osoby zatrudnione przy linii montażu drzwi ikokpitów, przejętej od niemieckiej firmy Sils Centre Gliwice.

 

Ekspedycja do Afryki "Overland 12" z udziałem aut Iveco

 

Do ekspedycji "Overland 12" wybrano sześć pojazdów IVECO, są to: Iveco Trakker 6x6, Iveco Daily 4x4 oraz dwa Iveco Massif 4x4s do transportu International Trekking team'u - mojeauto.tv

 

Toyota Hilux zdobywa Biegun Południowy

Cztery Toyoty Hilux przejechały po bezdrożach Antarktydy ponad 4.600kilometrów przy temperaturach sięgających nawet do minus 56 st. C. nawysokościach do 3.400 m ponad poziomem morza.

 

Amarokiem dookoła świata

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe po raz kolejny wspomaga walkę z wirusemHIV. W dziesiątą rocznicę World AIDS Awareness Expedition (WAAE) Volkswagenudostępnił aktywiście walczącym z HIV - Joachimowi Franzowi pięćAmaroków ze specjalnym wyposażeniem.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017