Wyszukiwałeś:

eksploatacja X

samochodu X

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eksploatacja samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Wątek na forum: Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

Nie wiem może dilerzy podniesli ten ranking ponieważ eksploatacja tego samochodu nie jest taka różowa jak się wydaje.Mam aveo od trzech lat i nonstop są problemy z eksploatacją trzeci raz samochód jest w serwisie gwarancyjnym i mało to to samochód zostaje na dwa tygodnie do naprawy i nie ma ...

 

Tańsza jazda

W świecie motoryzacji nie ma bardziej przewidywalnej rzeczy jak chronicznepodwyżki cen paliw oraz  wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych normemisji spalin, które prędzej czy później zabiją lub mocnoograniczą przyjemność, jaką daje prowadzenie samochodu. Na szczęście jestkilka sposobów, dzięki którym jazda będzie dla nas tańsza naweto kilkadziesiąt procent.

 

Młodzi Polacy i ich "cztery kółka"

Chociaż 85% młodych Polaków nie wyobraża sobie życia bez samochodu,aż 91% twierdzi, że nie stać ich na korzystanie z auta tak często, jakbychcieli. Podczas gdy średnia cena samochodu nabytego przez młodegoEuropejczyka to ponad 9 tys. euro, cena auta kupionego przez młodego Polaka tomniej niż 4 tys. euro. Powód? W Polsce udział młodych w rynkupojazdów nowych jest najniższy w Europie – wynosi ok. 7%.

 

Mało jeździsz samochodem? Będą problemy

Od kiedy na dworze robi się coraz cieplej, a miasta są nadal tak samozakorkowane jak w inne pory roku z większą łatwością przychodzi nampozostawienie samochodu na parkingu. Trzeba jednak pamiętać o paru rzeczach.

 

Ekologiczny pakiet dla Fabii i Roomstera

Dobra wiadomość dla wszystkich, dla których ważna jest oszczędnaeksploatacja samochodu. Oprócz ekologicznych wersji GreenLine,ŠKODA oferuje teraz pakiet Green Tec do Fabii i Roomstera.

 

Peugeot 301: Samochód do wszystkiego

Na rynku motoryzacyjnym od jakiegoś czasu znów robi się bardzociężko. Dlatego koncerny motoryzacyjne poszukują jakiegoś panaceum na całezło. Rozwiązaniem mają być uniwersalne samochody budowane niskim kosztem. Narynku polskim debiutuje właśnie jeden z bliźniaków koncernu PSA.

 

Nie poturbuj turbiny!

Samochód, którego silnik wspiera turbosprężarka jest w staniezagwarantować dużą moc, nawet przy małej pojemności jednostki napędowej.Jednak jego niewłaściwa eksploatacja może być nie tylko zabójcza dlasamej turbiny, ale także portfela.

 

Nie popełniaj tych błędów!

Kupno samochodu nie należy do rzeczy najłatwiejszych, ale z pewnością jestto przyjemna sprawa. Pod warunkiem, że mamy wystarczającą ilośćśrodków na zakup czterech kołek, które są naszym marzeniem.Zobaczcie, jakich błędów powinniście unikać w całym procesienabywania nowego pojazdu.

 

Auta z LPG - wciąż mamy obawy

Choć eksploatacja samochodu z instalacją LPG pozwala zaoszczędzić nawet do40 proc. kosztów na każdy kilometr w stosunku do aut z silnikamibenzynowymi, wciąż takie rozwiązanie budzi u wielu kierowcówróżne obawy. Czy słusznie?

 

SIlnik nie chce odpalić - co robić?

Z reguły wtedy, gdy jest nam potrzebny i bardzo się spieszymy, naszsamochód odmawia posłuszeństwa. Dlaczego nie odpala? Powodówmoże być wiele i nie zawsze jest to wina akumulatora.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "eksploatacja samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017