Wyszukiwałeś:

eksploatacja X

samochodu X

. Znaleziono 1315 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eksploatacja samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1315 wszystkich):

Rośnie popyt na tanie samochody użytkowe

Rosnąca popularność ekonomicznych lekkich, średnich i ciężkichpojazdów użytkowych w krajach rozwijających się oraz wciążutrzymujące się nastroje recesyjne w krajach rozwiniętych, sprzyjająznaczącym zmianom w zakresie zapotrzebowania na tego rodzaju samochody nacałym świecie. W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać sięsystematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne weksploatacji samochody dostawcze.

 

Ekologiczny pakiet dla Fabii i Roomstera

Dobra wiadomość dla wszystkich, dla których ważna jest oszczędnaeksploatacja samochodu. Oprócz ekologicznych wersji GreenLine,ŠKODA oferuje teraz pakiet Green Tec do Fabii i Roomstera.

 

MAN na A2

W połowie grudnia, w Obwodzie Utrzymania Autostrady Biały Mur koło Myszęcinamiała miejsce prezentacja pojazdów MAN przeznaczonych do zimowejobsługi nowootwartego odcinka autostrady A2. Wzięli w niej udział członkowiezarządu spółki Autostrada Eksploatacja oraz przedstawicielespółki MAN Truck & Bus Polska.

 

Bio-DME w ciężarówkach Volvo

Projekt Bio-DME ma na celu ocenę potencjalnego rynku dla Bio-DME (eterudimetylowego) jako paliwa do samochodów użytkowych. Wstępne rezultaty zpółmetka tego dwuletniego przedsięwzięcia pokazują, że Bio-DME jużjest z powodzeniem stosowane w transporcie. Zastąpienie oleju napędowegoBio-DME umożliwiłoby zredukowanie emisji CO2 aż o 95 procent.

 

Bezprzewodowy serwis Volvo

Volvo Trucks opracowało nowy, bazujący na komunikacji GSM system, któryumożliwia stacji obsługi zdalną kontrolę stanu technicznego samochoduciężarowego – rozwiązanie dające nadzieję na większądyspozycyjność i niższe koszty obsługi technicznej pojazdu. W Europie systemzostanie wprowadzony na rynek w 2013 r.

 

MAN Metropolis

Podczas tegorocznej wystawy IAA 2012 zaprezentowany zostanie nowy pojazdMetropolis - niezwykłego samochodu ciężarowego, który w sposóbnadzwyczaj cichy i ekologiczny poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniamitransportowymi w miastach. Wyprodukowany w sposób ekologiczny prąd zsieci elektrycznej umożliwia pojazdowi MAN Metropolis poruszanie się i pracęw sposób całkowicie wolny od emisji CO2.

 

IVECO EcoStralis w barwach Korner

VECO po raz kolejny odnosi triumf na polskim rynku. Solidną markę doceniacoraz większa rzesza klientów, których przekonują niskie kosztyeksploatacji samochodów włoskiego koncernu. Do przebojówrynkowych ostatnich miesięcy z pewnością można zaliczyć EcoStralisazyskującego sobie coraz więcej zwolenników. Każdy, kto pozna jegozalety z pewnością rozważy wyjątkowo korzystną ofertę Iveco Poland.

 

Wciąż kupujemy emocjami

Zakup samochodu używanego to rozsądne, a często jedyne wyjście dla wielunabywców z ograniczonym budżetem. Statystyki popularności modeliużywanych wskazują jednak, że wybory podejmowane przez wielu nabywcównie zawsze są racjonalne. A później, zamiast cieszyć się z nowegonabytku, płaczemy z powodu wysokich kosztów użytkowania bądź innychproblemów.

 

Eko DAF-y dla firmy EKO-OKNA

We wrześniu firma EKO-OKNA, europejski potentat w produkcji okien z PCV ialuminium,  odebrała ostatnią partię podwozi DAF FAR XF105. Firmadoceniła zalety podwozi DAF zamawiając 21 pojazdów przeznaczonych dotransportu dalekobieżnego. Kontrakt samochodów dla śląskiego klientaobsługiwała firma Warsaw Truck Center - dealer DAF Trucks Polska działającam.in. na terenach Górnego i Dolnego Śląska.

 

Auta z LPG - wciąż mamy obawy

Choć eksploatacja samochodu z instalacją LPG pozwala zaoszczędzić nawet do40 proc. kosztów na każdy kilometr w stosunku do aut z silnikamibenzynowymi, wciąż takie rozwiązanie budzi u wielu kierowcówróżne obawy. Czy słusznie?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "eksploatacja samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017