Wyszukiwałeś:

eksploatacja

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eksploatacja

Spróbuj też wyszukać: koszt eksploatacji eksploatacjavolkswagenpolo eksploatacja hyunday atos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

"Nowe propozycje drogowe"

"Dzisiejszy system budowy dróg jest nieskuteczny, mało efektywny iczęsto krytykowany. Nie możemy budować dróg za wszelką cenę i dróg bylejakich" - powiedział Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek 9listopada br. podczas konferencji prasowej.

 

Most na Ślęży nie straci dotacji

500 tys. zł na na dofinansowanie przebudowy mostu nad rzeką Ślęzą wPodlesiu (gmina Niemcza woj. dolnośląskie) otrzyma powiat od województwadolnośląskiego. Sejmik Województwa podjął uchwałę w tej sprawie, aby niestracić 2,5 mln zł unijnej dotacji.

 

Scania: Centrum Części Używanych

Pod koniec lutego br. ruszyło Centrum Części Używanych Scania. Używaneczęści cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w wielu krajach Europy.System1 sprzedaży używanych, ale całkowicie sprawnych i przetestowanychczęści i podzespołów po atrakcyjnych cenach sprawdził się na wielurynkach.

 

Oszczędne opony Continental

Kilka dni temu ogłoszono wyniki wewnętrznych testów przeprowadzonychprzez Continental Truck Tyres Europe. Analizy porównawcze wykazały, żeopony firmy Continental mogą ustanawiać miernik niskich oporówtoczenia.

 

Niskie koszty eksploatacji Logana

Dacia Logan, w badaniu przeprowadzonym przez ADAC, okazała się modelem onajniższych kosztach ogólnych eksploatacji w całym segmencie.

 

Elbląski terminal

Terminal towarowy elbląskiego portu oraz Punkt Odpraw Granicznych zostałyuroczyście oddane do użytku."Terminal tworzy dobre warunki do aktywizacjiżycia gospodarczego regionu i miasta. Daje przede wszystkim szansęumiejętnego i racjonalnego wykorzystywania dróg wodnych powiązanych z naszymmiastem" - prezydent Elbląga Henryk Słonina.

 

Skoda Roomster: Dom(in)ator

Skoda należy do producentów, którzy nie atakują rynkusamochodowego co i rusz nowymi modelami. Od kwietnia 1991 roku, czyli od chwilikiedy czeska duma motoryzacji dołączyła do koncernu Volkswagena naeuropejskich drogach pojawiło się zaledwie sześć różnych modeliSkody (Favorit, Felicia, Fabia, Octavia I,II i Superb). Wszystkie, bez wyjątkuspotkały się w Polsce z dużym zainteresowaniem klientów. Czy podobniebędzie z najnowszym produktem czeskiej marki, Skodą Roomster?

 

Asfalt na A1

Na 7-kilometrowym odcinku Stanisławie-Swarożyn nowo budowanej autostrady A1wylewany jest już od kilku tygodni asfalt. Jest spora szansa, iż pierwszy25-kilometrowy odcinek tej drogi oddany do użytku szybciej niż pierwotnieplanowano.

 

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączonedo ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

 

Zatankujesz prąd w Warszawie

Elektryczność to z pewnością przyszłość motoryzacji. Nasz kraj idzie zeświatowym duchem postępu, starając się dotrzymać kroku. Warszawadołączyła do elitarnego grona między Paryż, Londyn i Berlin, gdzie możnazatankować pojazd o napędzie elektrycznym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017