Wyszukiwałeś:

eksploatacja

. Znaleziono 2377 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eksploatacja

Spróbuj też wyszukać: koszt eksploatacji eksploatacjavolkswagenpolo eksploatacja hyunday atos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2377 wszystkich):

Wątek na forum: Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

Nie wiem może dilerzy podniesli ten ranking ponieważ eksploatacja tego samochodu nie jest taka różowa jak się wydaje.Mam aveo od trzech lat i nonstop są problemy z eksploatacją trzeci raz samochód jest w serwisie gwarancyjnym i mało to to samochód zostaje na dwa tygodnie do naprawy i nie ma ...

 

Za złomowanie aut zapłacą producenci i importerzy

Przyjęta przez Sejm ustawa o recyklingu pojazdów wycofanych zeksploatacji nakłada na producentów oraz importerów tych autobowiązek stworzenie sieci złomowania.

 

Niskie koszty eksploatacji Logana

Dacia Logan, w badaniu przeprowadzonym przez ADAC, okazała się modelem onajniższych kosztach ogólnych eksploatacji w całym segmencie.

 

Skoda Fabia zwycięzcą Eco Top 10

Nowa Skoda Fabia z silnikiem 1.2 l 60 KM została wybrana najlepszym samochodemkompaktowym w Niemczech w rankingu Eco Top 10, przeprowadzonym na zlecenie ADAC.Roczne koszty eksploatacji tego wyniosły o 2169 euro mniej od kosztówHondy Civic Hybrid, która uplasowała się na drugiej pozycji.

 

Czy będzie można zarejestrować auta wycofane z eksploatacji?

Jedna z proponowanych zmian ustawy Prawo o ruch drogowym zakłada, że wprzypadku pojazdów zabytkowych, historycznych wycofanych z eksploatacjibędzie możliwa ich powtórna rejestracja. Pomysłowi w takim kształciesprzeciwia się Forum Recyklingu Samochodów.

 

Continental będzie dostawcą Navistara

Continental od stycznia bieżącego roku będzie montował opony w pojazdachNavistar International Corporation. Opony do pojazdów ciężarowychbędą montowane jako standardowe wyposażenie wszystkich pojazdów markiInternational PayStar®, WorkStar® i DuraStar® przeznaczonych doeksploatacji w trudnych i średnich warunkach.

 

Continental policzy koszty eksploatacji opon ciężarowych

Dobra kalkulacja kosztów zakupu i eksploatacji opon do pojazdówużytkowych nie jest łatwe. Są jednak narzędzia, które doskonalesprawdzają się w takiej funkcji. Jedno z nich udostępnił Continental.ContiCostCalculator Działu Opon Ciężarowych umożliwia nie tylkobezpośrednie porównywanie opon ale również pomoże wyliczyćkoszty eksploatacji pojazdu ciężarowego i odpowiednio je zmniejszyć.

 

MAN na A2

W połowie grudnia, w Obwodzie Utrzymania Autostrady Biały Mur koło Myszęcinamiała miejsce prezentacja pojazdów MAN przeznaczonych do zimowejobsługi nowootwartego odcinka autostrady A2. Wzięli w niej udział członkowiezarządu spółki Autostrada Eksploatacja oraz przedstawicielespółki MAN Truck & Bus Polska.

 

Części oryginalne czy zamienniki?

Oferta samochodowych części zamiennych na rynku jest bardzo duża i pozaelementami oryginalnymi, przeznaczonymi na tzw. pierwszy montaż fabryczny,dostępnych jest szereg zamienników. Przed podjęciem decyzji,które z nich wybrać, powinniśmy się dowiedzieć, jakie są faktycznepomiędzy nimi różnice i jak wpływają na eksploatację pojazdu.

 

Dzięki tej zmianie taniej sprowadzisz auto

Rada Ministrów zajęła się projektem zmian przepisówdotyczących tworzenia i działania sieci zbierania aut wycofanych zeksploatacji. Dla osób indywidualnych, sprowadzających auta z zagranicy,dobrą wiadomością jest wycofanie tzw. opłaty recyklingowej w wysokości 500zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017