Wyszukiwałeś:

eksport X

ciezarowek X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eksport ciezarowek

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

Chiński rząd pilnuje jakości

Od przyszłego roku rząd Chin zamierza ograniczyć liczbę producentówsamochodów, którzy posiadają pozwolenie na eksport. Tym krokiem państwozamierza dbać o wizerunek wysyłanych za granicę produktów chińskiejmotoryzacji.

 

Rekordowa produkcja GM w Gliwicach

Produkcja zakładu General Motors Manufacturing Poland w 2006 r. osiągnęłarekordowy poziom w historii zakładu, ponad 183 400 samochodów (128 700 szt.w 2005), z czego ponad 95% trafiło na eksport.

 

Stary nadal powstają

Dzięki drobnym producentom z okolic Starachowic na polskich drogach nadalpojawiają się prawie nowe ciężarówki Star, choć ich seryjną produkcjęzakończono przed kilkoma laty.

 

Maleje eksport cieżarówek do Niemiec

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa szacuje, że w br. polski eksport doNiemiec zmniejszy się o 15%. Wzrost niemieckich zamówień możliwy jestnie wcześniej niż w 2010 r. Z analiz Izby wynika, że spadek eksportu doNiemiec najdotkliwiej odczuwają m.in. krajowi producenci samochodówciężarowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "eksport ciezarowek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017