Wyszukiwałeś:

eksport X

ciezarowek X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eksport ciezarowek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Rekordowy eksport VW Nutzfahrzeuge

hmm .. nie wiedziałem ze volkswagen produkuje rowniez ciagniki siodlowe .. ~MaTi

 

Wątek na forum: Maleje eksport cieżarówek do Niemiec

"Krajowi producenci samochodów ciężarowych"? Jacy krajowi producenci? Polscy producenci ciężarówek już nie istnieją, a jedynym zakładem produkującym obecnie ciężarówki w Polsce jest fabryka MAN w Niepołomicach. Czyli raptem jeden producent... ~Jacy producenci?

 

Eaton Truck Components w biegu

Eaton Truck Components Sp. z o.o. w Tczewie w najbliższym czasie zamierzaposzerzyć asortyment produkowanych skrzyń biegów. Powołana do życia w 1998r. spółka prowadzi aktywny program inwestycyjny. Do końca 2004 roku nakładyinwestycyjne sięgnęły 52 mln USD. Firma zatrudniająca obecnie 610 osób tojeden z największych pracodawców w regionie.

 

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

Chiński rząd pilnuje jakości

Od przyszłego roku rząd Chin zamierza ograniczyć liczbę producentówsamochodów, którzy posiadają pozwolenie na eksport. Tym krokiem państwozamierza dbać o wizerunek wysyłanych za granicę produktów chińskiejmotoryzacji.

 

Rekordowa produkcja GM w Gliwicach

Produkcja zakładu General Motors Manufacturing Poland w 2006 r. osiągnęłarekordowy poziom w historii zakładu, ponad 183 400 samochodów (128 700 szt.w 2005), z czego ponad 95% trafiło na eksport.

 

Wielton: w 2006 r. 65% wzrost sprzedaży

Wielton, krajowy producent plandek i naczep, podsumował rok 2006 i przedstawiłplany na rok bieżący. W ubiegłym roku sprzedaż firmy wzrosła aż o 65% wstosunku do 2005 roku. W ubiegłym roku modernizacji uległy także halemontażowe, zakupione zostały nowe roboty do spawania i lasery przyspieszającecały proces produkcyjny.

 

Stary nadal powstają

Dzięki drobnym producentom z okolic Starachowic na polskich drogach nadalpojawiają się prawie nowe ciężarówki Star, choć ich seryjną produkcjęzakończono przed kilkoma laty.

 

Impas na rynku ciężarówek

Wprawdzie po okresie gwałtownego rozwoju rynku samochodów ciężarowychw Polsce, jakim niewątpliwie był rok 2007, należało spodziewać sięodreagowania, to jednak załamanie, jakie przyszło, zaskoczyło swą mocą.

 

Maleje eksport cieżarówek do Niemiec

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa szacuje, że w br. polski eksport doNiemiec zmniejszy się o 15%. Wzrost niemieckich zamówień możliwy jestnie wcześniej niż w 2010 r. Z analiz Izby wynika, że spadek eksportu doNiemiec najdotkliwiej odczuwają m.in. krajowi producenci samochodówciężarowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "eksport ciezarowek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017