Wyszukiwałeś:

eksport

. Znaleziono 209 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: eksport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 209 wszystkich):

Eksport Tritona rozpoczęty

Mitsubishi Motors Corp. rozpoczęła eksport do ponad 140 rynków na całymświecie nowego pickupa Triton produkowanego w fabryce koncernu w Tajlandii.

 

Chiński rząd pilnuje jakości

Od przyszłego roku rząd Chin zamierza ograniczyć liczbę producentówsamochodów, którzy posiadają pozwolenie na eksport. Tym krokiem państwozamierza dbać o wizerunek wysyłanych za granicę produktów chińskiejmotoryzacji.

 

Rośnie eksport i produkcja autobusów

W 2006 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 3376 szt., to oponad 20% więcej niż w 2005 r. Motorem napędzającym produkcję jest rosnącyeksport, który w 2006 r. osiągnął pułap 2380 sztuk. Długoletnia tendencjawzrostowa w polskim eksporcie autobusów oraz inwestycje zagranicznych irodzimych producentów pozwalają przypuszczać, że produkcja będzie nadalrosnąć.

 

Eksport aut z Chin większy o 60%

Według chińskiej gazety "Guangzhou Daily" tegoroczny eksportsamochodów z Chin na pozostałe kontynenty świata wyniesie około 600tys. aut.

 

Coraz więcej autobusów na eksport

Polski przemysł autobusowy utrzymuje dobrą kondycję. W porównaniu zubiegłym rokiem wzrósł poziom produkcji autobusów. Dużaczęść pojazdów powstających w naszym kraju jest przeznaczana naeksport, który stanowi siłę napędową tej gałęzi rodzimej branżymotoryzacyjnej.

 

Eksport znacznie zwolnił

Dane dotyczące zeszłorocznego eksportu polskiej branży motoryzacyjnej wdalszym ciągu są analizowane przez Polską Izbę Motoryzacji. Wiadomo jużjednak, że w ostatnich miesiącach eksport znacznie zwolnił. Po 11 miesiącach2008 roku osiągnął wartość 16,71 mld euro.

 

Premie do zakupu nowych aut pomogły producentom

Pierwszy kwartał br. zakończył się optymistycznymi sygnałami o częściowejpoprawie wsektorze motoryzacyjnym w Polsce. W marcu eksport był niższy niżprzed rokiem alejednocześnie był znacznie wyższy niż miesiąc wcześniej. Tozasługa przede wszystkim dopłatna zakupu nowych aut w takich krajach jakNiemcy, Francja i Włochy, głównych partnerachhandlowych branży.

 

Maleje eksport cieżarówek do Niemiec

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa szacuje, że w br. polski eksport doNiemiec zmniejszy się o 15%. Wzrost niemieckich zamówień możliwy jestnie wcześniej niż w 2010 r. Z analiz Izby wynika, że spadek eksportu doNiemiec najdotkliwiej odczuwają m.in. krajowi producenci samochodówciężarowych.

 

Eksport motoryzacji powoli się stabilizuje

Wyniki eksportu polskiej branży motoryzacyjnej uzyskanie w maju dająnadzieję, że eksport przemysłu motoryzacyjnego uległa powolnej stabilizacji,choć na znacznie niższym poziomie niż rok wcześniej. Po blisko 29 proc.spadku w kwietniu, miesiąc później branża zanotowała„jedynie” 19 proc. spadek.

 

Przełom w eksporcie motobranży

W październiku zeszłego roku eksport przemysłu motoryzacyjnego z Polskiwzrósł po raz pierwszy od 13 miesięcy i wyniósł niespełna 1,47mld euro. Uzyskana wartość jest wyższa o 1,83 proc. od uzyskanej w 2008 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017