Wyszukiwałeś:

ekstremalne X

testy X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekstremalne testy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Mitsubishi: Drive Alive

Od marca do lipca trwa cykl imprez organizowanych przez importera idealerów aut japońskiej marki. Łączą one prezentacje modeliterenowych z zajęciami szkoły "off-roadowej" jazdy.

 

Henkel inwestuje

W 2006 roku Henkel zainwestuje w Polsce łącznie ponad 18 mln złotych. Rok2006 to także rozpoczęcie dwóch ważnych inwestycji Henkla w Raciborzu iBielsku-Białej. Inwestycja w bielskie Centrum Impregnacji Próżniowej Henklato odpowiedź na rosnące zamówienia z sektora motoryzacyjnego.

 

Ford, lifestyle i 4x4

Niedaleko koła podbiegunowego odbywają się właśnie ekstremalne testysamochodu bazowanego na płycie podłogowej Forda Focusa. Nowe auto trafinajprawdopodobniej już pod koniec tego roku na półkę samochodówsportowo-rekreacyjnych ściśle związanych z trybem życia.

 

Nowa Vectra w natarciu

Podczas gdy oczy motoryzacyjnej Europy skupione są wokół targów w Genewie,to w północnej części Szwecji, wokół koła podbiegunowego odbywają sięwłaśnie ekstremalne testy nowej generacji Opla Vectry. Auto ma zastąpićaktualny model już w przyszłym roku.

 

Ford prezentuje model X-MAX

Nareszcie wiadomo już jak będzie wyglądać długo oczekiwany SUV spod znakubłękitnego owalu. Jego nazwa to X-MAX, wejdzie do sprzedaży na początkuprzyszłego roku i w opcji będzie można go wyposażyć w napęd na czterykoła.

 

Ford Kuga: Przyczajony tygrys

Wydawało się, że Ford przespał najlepszy moment na wprowadzenie do swojejgamy modelowej samochodu z segmentu crossover. Okazuje się jednak, że tazachowawcza taktyka wcale nie wyszła mu na złe, bowiem na rynek trafiłświetnie wyglądający samochód oferujący bardzo dobre właściwościjezdne. O kim mowa? Tytułowym "tygrysem", walczącym o pozycję wstadzie kompaktowych SUV-ów, jest Ford Kuga.

 

Ekstremalne testy Artega GT

Może firma Artega nie jest znanym na całym świecie producentemsamochodów docierającym do szerokiej masy odbiorców, ale pomimotego do każdego samochodu, który zamierzać produkować dokłada wielegodzin testów i starań.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ekstremalne testy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017