Wyszukiwałeś:

elastycznosc X

silnika X

. Znaleziono 440 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: elastycznosc silnika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 440 wszystkich):

Hyundai Getz: Skromny mieszczuch

Najsłabsze silniki, krótka lista wyposażenia standardowego to domenatych wersji, które mają przyciągać klientów przede wszystkimswoją niską ceną. Czy jednak zawsze warto skusić się na taką wersję? Podtym kątem przyjrzeliśmy się Hyundaiowi Getz 1,1 w podstawowej wersjiwyposażeniowej.

 

Hyundai i10: Tylko do miasta

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem,postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, amoże przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

Rewolucyjny Twin-Air w Genewie

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie będzie miała miejsce prapremiera nowejrodziny dwucylindrowych silników zwanej TWIN-AIR.

 

Bezpośredni wtrysk i turbo w Hyundaiu

Hyundai zaprezentował właśnie za oceanem model Sonata. Wraz z jego premierązadebiutował nowy silnik benzynowy o pojemności dwóch litrów zturbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem.

 

Mitsubishi Lancer: Nowego tak, używanego powyżej 5 lat nie polecam

4.25 Samochód średniej klasy o sportowymrodowodzie, utrzymany w stylistyce lat '90. Fajny, ale rdzewieje, jest cholerniegłośny powyżej 120 km/h - mamy autostrady w Polsce i jest to uciążliwe,słaba elastyczność silnika i przede wszystkim psujący się ...

 

Nowe Doblo Work-Up i Scudo z wydajniejszymi silnikami

Nowe Doblo Work-Up i pełna gama Scudo z silnikami spełniającymi normę Euro 5to dwie nowości, które właśnie wprowadza na polski rynek FiatProfessional.

 

Przyszłość skoncentrowana na wzroście i elastyczności

„Zapotrzebowanie na środki transportu zależy od wzrostu gospodarczego.Na wielu naszych rynkach prognozy nie są zbyt pomyślne w krótkimokresie, ale w dłuższym dobra koniunktura powróci. Dlatego nadalinwestujemy w badania i rozwój oraz zwiększanie potencjałuprodukcyjnego i sieć serwisową”, powiedział prezes i dyrektor generalnyScania Martin Lundstedt na firmowym Dniu Rynków Kapitałowych wSödertälje.

 

Ford EcoBoost po raz kolejny z tytułem Silnika Roku

Ogłoszono wyniki plebiscytu "International Engine of the Year".Znów najważniejszą nagrodę zgarnął Ford ze swoją jednostką 1.0 lEcoBoost. Litrowy, trzycylindrowy motor w ciągu 3 lat zgarnął jużkilkanaście nagród.

 

Co wybrać - diesel czy benzyna?

Przy zakupie samochodu większość kierowców ma ten sam problem - jaki silnik wybrać? Diesla, dlatego że zużywa mało paliwa, ale który możebyć drogi w naprawie? Czy może silnik benzynowy, który jest tańszy wzakupie, ale zużywa więcej paliwa? Zobacz jaki rodzaj silnika będzienajlepszy dla Ciebie

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "elastycznosc silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017