Wyszukiwałeś:

elastycznosc X

silnika X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: elastycznosc silnika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Ssangyong Rodius: Super siódemka

Siedmioosobowych modeli na naszym rynku można znaleźć kilka. Jednak chybażaden nie oferuje aż tak bogatej możliwości aranżacji wnętrza, jakSsangyong Rodius.

 

Autobusy skrojone na miarę

"Nasze autobusy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy jakościoraz normy środowiskowe. Ich sukces wynika jednak przede wszystkim z tego, żesą dostosowane do potrzeb klienta - elastyczność firmy docenili już odbiorcyz 16 państw europejskich" - firma Solaris Bus & Coach.

 

Skoda Superb: Alternatywa luksusu

Przychodzi klient do salonu. 'Chciałbym kupić samochód, który maprezencję auta luksusowego, ma dużo miejsca, jest komfortowy i w miaręekonomiczny, a dodatkowo kosztuje mniej niż Mercedes Klasy C w podstawowejwersji dla księgowych' - mówi. W takiej sytuacji wielusprzedawców nabrałoby wody w usta szukając na próżnoadekwatnego modelu w swojej ofercie. Dealerzy Skody mają ułatwione zadanie.Mogą zaproponować model Superb.

 

Skoda Fabia kombi: Wciąż popularna

Mimo że w salonach można już zamawiać Skodę Fabię drugiej generacji,wciąż bardzo dużą popularnością cieszy się jej poprzedniczka. A wszczególności wersja kombi, której produkcja ma potrwać jeszczetylko do końca tego roku.

 

Hyundai Getz: Skromny mieszczuch

Najsłabsze silniki, krótka lista wyposażenia standardowego to domenatych wersji, które mają przyciągać klientów przede wszystkimswoją niską ceną. Czy jednak zawsze warto skusić się na taką wersję? Podtym kątem przyjrzeliśmy się Hyundaiowi Getz 1,1 w podstawowej wersjiwyposażeniowej.

 

Think, feel, drive

Subaru Impreza WRX STI to samochód drogi, niezbyt urokliwy z zewnątrz ikiepsko wykonany w środku. Ale nie ma to żadnego znaczenia – tosuperauto.

 

Hyundai i10: Tylko do miasta

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem,postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, amoże przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

 

Szósta generacja emocji + [VIDEO]

GTI. Te trzy literki wystarczą 1,7 milionom klientów, którzyprzez 34 lata budowali legendę gorącego hatchbacka z Wolfsburga. Na polskimrynku zadebiutowała właśnie szósta generacja Golfa GTI, składającahołd pierwszej. Ten kawałek historii można będzie mieć już za 97.540złotych.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

Renault Megane kombi: Atrakcyjna, mimo większego tyłka

Kiedyś stylistyka aut typu kombi albo schodziła na dalszy plan, albo wręczbyła nieistotna. Liczyły się tylko względy praktyczne. Dziś, gdykonkurencja jest coraz bardziej silna, klienta trzeba przekonać do siebie naróżne sposoby. Także atrakcyjnym designem. Jak z tym problememporadził sobie Renault projektując wersję kombi najnowszej generacji Megane?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "elastycznosc silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017