Wyszukiwałeś:

emisja X

CO2 X

. Znaleziono 170 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: emisja CO2

Spróbuj też wyszukać: emisja co2 porównanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 170 wszystkich):

KE przygotowuje ostrzejsze normy emisji CO2

Komisja Europejska opublikowała konkretne plany dotyczące wprowadzeniamaksymalnych dopuszczalnych norm emisji dwutlenku węgla w nowych samochodachosobowych.

 

Fiat z najniższym poziomem emisji CO2

Przeprowadzone badanie na rynku brytyjskim jednoznacznie potwierdziło, iż toFiat jest obecnie producentem, który w najmniejszym stopniu przyczyniasię do zanieczyszczania środowiska emisją dwutlenku węgla.

 

Emisja CO2 kością niezgody

Emisja CO2 to ostatnimi czasy temat numer jeden w branży motoryzacyjnej.Wiadomo, dwutlenek węgla to jeden z głównych winowajców efektucieplarnianego. O ile, o konieczności jego redukcji mówią zgodniewszyscy, to już propozycje sposobów oraz terminów wprowadzanychzmian potrafią poróżnić niemal każdego z każdym.

 

Ford Kuga- ekonomiczny SUV

Najbardziej ekonomicznym autem w segmencie kompaktowe SUV-y jest aktualnie FordKuga, który w wersji z silnikiem o mocy 136 KM zużywa średnio 6,3 litraoleju napędowego na 100 km. Emisja CO2 wynosi natomiast 165 g/km.

 

Niemcy i Francja dogadały się w sprawie CO2

Jeszcze nie tak dawno oba kraje stały po różnych stronach barykady, ateraz zaczęły mówić jednym głosem. Francja i Niemcy, a więcnajwięksi europejscy producenci motoryzacyjni, uzgodniły wspólnestanowisko w sprawie proponowanych przez Komisję Europejską przepisówograniczających emisję dwutlenku węgla.

 

Fiat z najniższą emisją CO2

Po raz drugi z rzędu Fiat został europejskim liderem pod względem emisji CO2.Średnia emisja dwutlenku węgla wszystkich sprzedanych modeli tej włoskiejmarki w 2008 roku wyniosła 133,7 g/km.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Fiat najbardziej ekologiczny

Fiat po raz kolejny potwierdza, iż jest najbardziej ekologiczną marką narynku europejskim. Już dziś, jako jedyna marka, spełnia europejskiezałożenia co do emisji dwutlenku węgla na rok 2015.

 

99 g CO2/km w Audi A3

Wyścig o jak najniższą emisję dwutlenku węgla trwa. Koncern z Ingolstadtdołączył do grona producentów, którzy w swojej ofercie będąmieć model z emisją CO2 poniżej 100 g/km. Mowa tu o modelu Audi A3 w wersji1.6 TDI.

 

Ekologiczne wersje Volvo S80 i V70

Ekologiczna flota w gamie Volvo została uzupełniona o dwa modele - V70 i S80 wwersji DRIVe, których emisja spalin wynosi zaledwie 119 g/km. To jużczwarty i piąty model Volvo z emisją CO2 poniżej 120 g/km.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "emisja CO2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017