Wyszukiwałeś:

energia X

elektryczna X

. Znaleziono 3451 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: energia elektryczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3451 wszystkich):

Energia elektryczna z podmuchu ciężarówek

Francuzi testują urządzenia wytwarzające energię elektryczną ze wzbudzanegoprzez przejeżdżające ciężarówki podmuchu powietrza. Pracewdrożeniowe trwają już wzdłuż autostrady A6, łączącej Paryż zLyonem. 

 

Elektryczne Volvo i sroga zima

Volvo właśnie przeprowadziło testy elektrycznej wersji modelu C30 w bardzociężkich warunkach zimowych.

 

Nadciąga boom na auta elektryczne. Gorzej w Polsce

Do roku 2017 w Europie powstanie ponad 2 miliony publicznych punktówładowania pojazdów elektrycznych. Niestety, kierowcy nad Wisłą raczejnie będą mogli cieszyć się z aż tak dużej dostępności do tego typupunktów, co może znacząco wpłynąć na popyt na samochody napędzaneenergią elektryczną.

 

Czy biopaliwa drugiej generacji zdobędą rynek?

Energia elektryczna, wodór, a może jednak biopaliwa będą dominującympaliwem, które w najbliższych latach będzie napędzać jeżdżące ponaszych drogach pojazdy? Jedno jest pewne, konwencjonalnych paliw nie starczynam już na długi czas.

 

Zasilanie domu z samochodu

Nissan Motor Co., Ltd. zaprezentował system zaopatrzenia typowego domu wenergię elektryczną z akumulatorów litowo-jonowych zainstalowanych wNissanie LEAF. Projekt ten jest częścią kompleksowych działań na rzeczstworzenia zeroemisyjnego społeczeństwa.

 

Polska atrakcyjna dla aut elektrycznych

Polska, a także Czechy oraz Rumunia to kraje, w których w najbliższychkilku latach sprzedaż pojazdów napędzanych energią elektrycznąpowinna znacząco wzrosnąć. Nie dziwi więc, że coraz więcejkoncernów motoryzacyjnych decyduje się na wprowadzenie do sprzedaży wnaszym kraju tego typu pojazdów.

 

Ma być więcej stacji do ładowania energii, z tymi samymi wtyczkami

Unia Europejska, która promuje proekologiczne rozwiązania w sektorzemotoryzacji, będzie chciała wprowadzić na przestrzeni kilku najbliższych latpakiet rozwiązań, dzięki którym znacząco ma wzrosnąć liczba stacjiz paliwem alternatywnym. Chodzi tu o LPG, CNG, ale także energię elektryczną,wodór a nawet LNG.

 

Przyszłość przed autami elektrycznymi

Choć obecnie wciąż borykają się z wieloma trudnościami, to jednakprzyszłość powinna należeć do aut z napędem elektrycznym. A to za sprawącoraz bardziej udoskanalanej technologii zwiększonego zasięgu.

 

Przetwarzają prąd elektryczny w e-gaz

Innowacje techniczne to obecnie olbrzymie pole do popisu dla koncernówmotoryzacyjnych, które prześcigają się w różnych nowinkach. Zataką z pewnością należy uznać otwarcie przez Audi wytwórni,która z wody, zielonej energii i CO2 będzie produkować e-gaz, zamiennikgazu ziemnego.

 

Elektryczne auta także mogą szkodzić środowisku

W dobie rosnącej popularności samochodów z silnikami elektrycznymi i hybrydowych należy zastanowić się, jak te auta przyszłości wpływają na środowisko. Efekt analiz może być diametralnie różny od logicznego rozumowania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "energia elektryczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017