Wyszukiwałeś:

energia X

elektryczna X

. Znaleziono 188 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: energia elektryczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 188 wszystkich):

Wątek na forum: Auta na prąd to nowy rynek motoryzacyjny

A z czego będzie wytwarzana energia elektryczna do tych samochodów? W Polsce na pewno z węgla. I gdzie tu ekologia? ~luki

 

Zero emisji w Volvo C30

Wygląda jak zwykłe Volvo C30 ale ma jedną istotną różnicę. Napęd.Szwedzi dumnie prezentują samochód zasilany energią elektryczną,który w ogóle nie emituje spalin.

 

Energia elektryczna z podmuchu ciężarówek

Francuzi testują urządzenia wytwarzające energię elektryczną ze wzbudzanegoprzez przejeżdżające ciężarówki podmuchu powietrza. Pracewdrożeniowe trwają już wzdłuż autostrady A6, łączącej Paryż zLyonem. 

 

Przymiarki do wprowadzenia Volta

Chevrolet przymierza się do wprowadzenia modelu Volt na rynek amerykański.Poprzedzającym działaniem jest powołanie Grupy Doradców Klienta.

 

Kontrowersje wokół Volta

Niektórzy krytycy najnowszego modelu Chevroleta zarzucają GM, że autotak naprawdę jest hybrydą, a nie w pełni samochodem elektrycznym.

 

Nadciąga boom na auta elektryczne. Gorzej w Polsce

Do roku 2017 w Europie powstanie ponad 2 miliony publicznych punktówładowania pojazdów elektrycznych. Niestety, kierowcy nad Wisłą raczejnie będą mogli cieszyć się z aż tak dużej dostępności do tego typupunktów, co może znacząco wpłynąć na popyt na samochody napędzaneenergią elektryczną.

 

Czy biopaliwa drugiej generacji zdobędą rynek?

Energia elektryczna, wodór, a może jednak biopaliwa będą dominującympaliwem, które w najbliższych latach będzie napędzać jeżdżące ponaszych drogach pojazdy? Jedno jest pewne, konwencjonalnych paliw nie starczynam już na długi czas.

 

Opel Gliwice z certyfikatem systemu zarządzania energią

Gliwicki zakład GM Manufacturing Poland zakończył proces certyfikacji systemuzarządzania energią EN 16001: 2009. Dzięki temu stał się drugim w Polsce ipierwszym w General Motors, przedsiębiorstwem certyfikowanym w tym zakresie.

 

Ma być więcej stacji do ładowania energii, z tymi samymi wtyczkami

Unia Europejska, która promuje proekologiczne rozwiązania w sektorzemotoryzacji, będzie chciała wprowadzić na przestrzeni kilku najbliższych latpakiet rozwiązań, dzięki którym znacząco ma wzrosnąć liczba stacjiz paliwem alternatywnym. Chodzi tu o LPG, CNG, ale także energię elektryczną,wodór a nawet LNG.

 

100 lat elektryczności w samochodach

Dziś samochody napędzane energią elektryczną stają się powolicodziennością. Mało kto jednak wie, że początki elektryczności wsamochodach sięgają początków ubiegłego stulecia a jednym zprekursorów elektryczności w autach była firma Bosch.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "energia elektryczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017