Wyszukiwałeś:

esp X

ciezarowe X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: esp ciezarowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

ESP w standardzie od 2012

Szykuje się rewolucja w branży motoryzacyjnej na Starym Kontynencie. KomisjaEuropejska przygotowała bowiem rozporządzenie, na mocy którego m.in. od2012 roku planuje się wprowadzenie we wszystkich nowych samochodachobowiązkowego systemu ESP. Przemawiają za tym względy bezpieczeństwa, choćnie da się ukryć, że pociągnie to za sobą i wzrost cen nowychpojazdów.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Wypadki samochodów ciężarowych mogą być kwestią przeszłości

Według najnowszego raportu Stowarzyszenia Europejskich ProducentówSamochodowych ACEA (European Automobile Manufacturers’ Association), 40000 osób ginie na drogach Europy każdego roku, co oznacza ponad 100śmiertelnych ofiar dziennie. Choć statystyki są tragiczne, to trzebapamiętać, że w ciągu ostatnich 30 lat trzykrotnie wzrosło natężeniaruchu drogowego, a mimo to liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowychw Europie została w tym samym czasie ograniczona o połowę, To przedewszystkim zasługa rozwoju technicznego.

 

Volvo Trucks rozwija ESP dla najcięższych

W roku 2008, Volvo Trucks, jako pierwsza firma na świecie zaprezentowałaudoskonalony układ stabilizacji toru jazdy ESP (Electronic Stability Program),przeznaczony do podwozi samochodu ciężarowego łącznie z przyczepą. Na rynektrafia obecnie nowa wersja tego układu, dostosowana do podwozi samochoduciężarowego 6x2 lub 4x2, holujących jedną lub więcej przyczep.

 

Rekordowo przez Europę i Azję

8 dni, 13 godzin i 30 minut - tyle wynosi najszybszy, udokumentowany przejazdsamochodem z najdalej na zachód wysuniętego punktu Europy doznajdującego się na końcu rosyjskiej sieci dróg portu Magadan.Dokonali tego dwaj śmiałkowie za kierownicą Volkswagena Caddy Maxi 4Motion.

 

Przetarg na Krajowy System Poboru Opłat ogłoszony

Z końcem grudnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradogłosiła pierwszy etap przetargu na wybór wykonawcy Krajowego SystemuPoboru Opłat, w tym czynności związanych z poborem opłaty elektronicznej.Planowana data wejścia w życie systemu to druga połowa 2011 roku.

 

Nijman/Zeetank odebrał 27. ciągników Scania

W siedzibie krakowskiego dilera Scania miało miejsce przekazanie 27.ciągników firmie Nijman/Zeetank. Druga partia ośmiu sztuk zostaniedostarczona w połowie stycznia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "esp ciezarowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017