Wyszukiwałeś:

estakada

. Znaleziono 474 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: estakada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 474 wszystkich):

Prawie 26 mln dla Chorzowa na remont estakady

Chorzów otrzyma 25 mln 788 tys. zł dofinansowania ze środkówUnii Europejskiej, na realizację projektu: modernizacja odcinka Drogi KrajowejNr 79 wraz z estakadą, od ul. Konopnickiej do ul. Metalowców. Wkońcowych dniach marca 2010r. ogłoszony zostanie przetarg na wykonanieprojektu wraz z realizacją robót w procedurze "projektuj ibuduj".

 

Skanska wzniesie estakadę w Gliwicach

Wiadomo już, kto wybuduje estakadę łączącą nowe rondo na skrzyżowaniuulic Perseusza i Gwiazdy Polarnej z ul. Portową w Gliwicach. Najkorzystniejsząofertę w przetargu nieograniczonym, rozpisanym przez Zarząd DrógMiejskich w Gliwicach, przedstawiła firma Skanska. Estakada powstanie nadtorami kolejowymi w pobliżu istniejącej bocznicy PKP. Zapewni zmotoryzowanymmieszkańcom osiedla Kopernika i Łabęd szybki i bezpieczny dojazd do centrummiasta, z pominięciem zatłoczonej ulicy Toszeckiej.

 

Największa estakada już na swoim miejscu

Z początkiem kwietnia br. zakończono nasuwanie estakady (lewej nitki) w ciągunowobudowanej autostrady A1 na odcinku Maciejów – Sośnica. Tonajwiększa estakada na Śląsku - prawie 900-metrowy odcinek o całkowitejwadze 35 000 ton. Odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica ma być gotowyw drugiej połowie 2011 roku.

 

Przebudowa estakady w Gnieźnie

Trwa przebudowa wschodniej i zachodniej estakady w Gnieźnie w ciągu drogikrajowej nr 5. Inwestycja ta została podzielona na dwa etapy. W tym roku trwaprzebudowa nitki lewej (kierunek Poznań - Bydgoszcz).

 

Próby obciążeniowe na krakowskiej estakadzie

W niedzielę, 23 października rozpoczną się testy obciążeniowe największejw Krakowie estakady, biegnącej w ciągu ul. Conrada i ul. Radzikowskiego.

 

Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Od piątku, 28 października, kierowcy mogą korzystać z 400 metrowej estakadynad przebudowanych rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Estakada wchodząca w składdawnego ronda - a obecnie nowoczesnego węzła Ofiar Katynia - jest elementemdróg krajowych 7 i 79. To najdłuższa estakada drogowa w Krakowie ibodaj największy taki obiekt we wszystkich polskich miastach.  Budowaestakady od wbicia pierwszej łopaty - ściśle pod budowę estakady, trwała 6miesięcy.

 

Trwa nasuwanie estakady na obwodnicy Olsztynka

Na obwodnicy Olsztynka trwa drugi etap nasuwania ponad 300 metrowej estakady. Ponasunięciu wykonana zostanie regulacja wysokościowa konstrukcji, a następnierozpocznie się budowa płyty żelbetowej, na której położona zostanienawierzchnia drogi. Koszt budowy estakady to ok. 71 mln zł.

 

Estakada we Wrzeszczu już w całości

Estakada we Wrezszczu, będąca elementem Trasy Słowackiego, w całości jestjuż na swoim miejscu. Jako ostatnia została zamontowana sekcja 126-metrowegowiaduktu. Wykonawcą zadania jest Hydrobudowa Polska S.A. Koszt robótbudowlanych wynosi ponad 159 mln zł.

 

Ruszyła przebudowa DK79 i estakady w Chorzowie

W Chorzowie rozpoczęła się przebudowa drogi krajowej nr 79 (ul. Katowickiej)wraz z estakadą od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do skrzyżowania z ulicąMetalowców . Kierowcy muszą liczyć na poważne utrudnienia w ruchu iobjazdy.

 

Rusza remont estakady na S1 w Sosnowcu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przystąpiła do remontuestakady w ciągu drogi ekspresowej S1 w Sosnowcu. Zobacz, ile będziekosztowała inwestycja oraz ile potrwa jej budowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017