Wyszukiwałeś:

estakada

. Znaleziono 217 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: estakada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 217 wszystkich):

Estakada co tydzień

Dwie estakady dostaną do dyspozycji warszawscy kierowcy w ciągu najbliższychdwóch tygodni. Jako pierwsza otwarta zostanie estakada w AlejachJerozolimskich, następnie na rondzie Starzyńskiego.

 

Warszawa: Estakada Bielańska gotowa

Została oddana do użytku wyremontowana przez firmę Skanska wschodnia EstakadaBielańska w Warszawie, biegnąca w kierunku Łomianek. Otwarcie nowego obiektukończy pierwszy etap robót mostowych.

 

Rośnie estakada na obwodnicy Wyrzyska

Budowana obwodnica Wyrzyska będzie liczyć  prawie 8 km. Mniej więcej wpołowie budowanej obwodnicy na odcinku 600 m, trasa przebiega przez terenyleśne i przekracza dolinę rzeki Łobżonki, gdzie różnice wysokościterenu dochodzą do 25 m. Tam też powstaje najciekawszy a zarazemnajtrudniejszy obiekt – estakada nad doliną rzeki Łobżonki.

 

Prawie 26 mln dla Chorzowa na remont estakady

Chorzów otrzyma 25 mln 788 tys. zł dofinansowania ze środkówUnii Europejskiej, na realizację projektu: modernizacja odcinka Drogi KrajowejNr 79 wraz z estakadą, od ul. Konopnickiej do ul. Metalowców. Wkońcowych dniach marca 2010r. ogłoszony zostanie przetarg na wykonanieprojektu wraz z realizacją robót w procedurze "projektuj ibuduj".

 

Chorzów otrzyma dofinansowanie na przebudowę DK 79

Chorzów otrzyma prawie 26 mln zł dofinansowania na przebudowę drogikrajowej nr 79 ulicy Katowickiej w Chorzowie wraz z estakadą na odcinku odskrzyżowania z ulicą Konopnickiej do skrzyżowania z ul. Metalowców.Planowany całkowity koszt wykonania projektu przekracza 30,5 mln zł.

 

Największa estakada już na swoim miejscu

Z początkiem kwietnia br. zakończono nasuwanie estakady (lewej nitki) w ciągunowobudowanej autostrady A1 na odcinku Maciejów – Sośnica. Tonajwiększa estakada na Śląsku - prawie 900-metrowy odcinek o całkowitejwadze 35 000 ton. Odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica ma być gotowyw drugiej połowie 2011 roku.

 

Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Od piątku, 28 października, kierowcy mogą korzystać z 400 metrowej estakadynad przebudowanych rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Estakada wchodząca w składdawnego ronda - a obecnie nowoczesnego węzła Ofiar Katynia - jest elementemdróg krajowych 7 i 79. To najdłuższa estakada drogowa w Krakowie ibodaj największy taki obiekt we wszystkich polskich miastach.  Budowaestakady od wbicia pierwszej łopaty - ściśle pod budowę estakady, trwała 6miesięcy.

 

Wątek na forum: Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Jeżli estakada ma 400 metrów długości to nie jest najdłuższą miejską estakadą w Polsce.Najdłuższa jest w Gorzowie Wielkopolskim - 906 m,potem we Wrocławiu -640 m i dalej w Strzegomiu - 630 metrów. Krakowska jest więc dopiero czwarta pod względem długości.Ale pierwsza prawdziwie polska,bo tamte bu...

 

Estakada we Wrzeszczu już w całości

Estakada we Wrezszczu, będąca elementem Trasy Słowackiego, w całości jestjuż na swoim miejscu. Jako ostatnia została zamontowana sekcja 126-metrowegowiaduktu. Wykonawcą zadania jest Hydrobudowa Polska S.A. Koszt robótbudowlanych wynosi ponad 159 mln zł.

 

Tychy: Otworzą rondo pod estakadą

Od poniedziałku, 11 sierpnia, uruchomiony zostanie nowy układ drogowy podestakadą u zbiegu al. Niepodległości i ul. Beskidzkiej, czyli w rejoniebudynku Straży Pożarnej W tychach. To nowy obiekt, który powstał wramach modernizacji 6,5 kilometrowego tyskiego fragmentu DK-1/DK-86.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017