Wyszukiwałeś:

etanol

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: etanol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Wątek na forum: Scania zasilana etanolem

Tylko trzeba wspomnieć o zużyciu etanolu, które kształtuje się na wyższym poziomie średnio o 50%. Po drugie jaki jest efekt ekonomiczny? w stosunku do oleju napędowego. Ekologia ważna rzecz ale zwykłego użytkownika interesuje wynik - czytaj jakie z tego tytułu będzie miał profity...

 

Pierwszy w Polsce autobus na etanol

Słupsk jest pierwszym i w najbliższym czasie jedynym miastem w Polsce,którego władze podjęły decyzję o wprowadzeniu do obsługipasażerów komunikacji miejskiej autobusów zasilanych ekologicznympaliwem odnawialnym etanol E95. Do końca roku na ulicach Słupska kursowaćbędzie 5 takich autobusów.

 

Sześć cylindrów na Bio-etanol

Wraz z premierą studium koncepcyjnego Volvo XC60, która została zaplanowanana początek przyszłego roku podczas targów w Detroit, szwedzki producentzaprezentuje nową jednostkę silnikową. Będzie to sześciocylindrowiecnapędzany ekologicznym bio-etanolem.

 

Pierwsza Toyota na bio-etanol

Japońska Toyota wprowadziła na rynek swój pierwszy pojazd zasilanybio-etanolem. W Brazylii rozpoczęła się właśnie sprzedaż kompaktowejCorolli wyposażonej w silnik typu Otto o pojemności 1.8 l., która może byćnapędzana zarówno benzyną jak i bezwodnym alkoholem etylowym.

 

Pajero na etanol

Mitsubishi już od lipca wprowadzi do sprzedaży na rynku brazylijskim modelPajero przystosowany do zasilania zarówno benzyną, jak i etanolem.

 

Ekologia czy ściema?

Według Unii Europejskiej paliwa z odnawialnych źródeł, bez znaczeniaczy biodiesel czy etanol, są naszą przyszłością. Za tym stwierdzeniemstoją też producenci samochodów, a wraz z nimi wtórują temurolnicy. Warto jednak przyjrzeć się tej sprawie dokładniej i rozważyć kilkaaspektów.

 

Scania zasilana etanolem

Światowa premiera pierwszych samochodów ciężarowych Scania zasilanychetanolem. Po blisko 20 latach produkcji autobusów zasilanych etanolemScania poszerza gamę pojazdów przeznaczonych do transportu miejskiegowykorzystujących to paliwo.

 

Trzy paliwa w jednym aucie

W motoryzacji krystalizuje się nowy trend dotyczący alternatywnychźródeł napędu. Dzięki samochodom Forda i Volvo z serii Tri-Fuel,kierowca może zdecydować czy w danym momencie jazdy chce korzystać zzasilania tradycyjną benzyną, gazem lub etanolem.

 

Dacia na etanol dostępna w Polsce

Dacia wprowadziła do swojej oferty w Polsce dwie nowe wersje Logana MCVwyposażone w silnik benzynowy przystosowany do zasilania biopaliwem E85. Cenyrozpoczynają się od 44 900 zł.

 

Bio-etanol

Rodzaj paliwa należącego do grupy tzw. paliw alkoholowych. Pozyskiwany jest głównie z produktów roślinnych w wyniku fermentacji oraz procesu odwadniania.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017