Wyszukiwałeś:

etykiety X

opony X

. Znaleziono 23 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: etykiety na opony

Spróbuj też wyszukać: auto-boss

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Co dalej z unijną etykietą na opony?

Komisja Europejska optuje za wprowadzeniem nowej etykiety dla opon. Jak sięokazuje w praktyce rodzi to zdecydowanie więcej pytań, które jak narazie pozostają bez odpowiedzi.

 

Opony będą specjalnie oznakowane

Najprawdopodobniej już za trzy lata każda opona, jaka będzie w sprzedaży,będzie miała specjalną etykietę, z której dowiemy się o jejgłównych cechach, takich jak wpływ na spalanie, przyczepność namokrej nawierzchni oraz poziom hałasu.

 

Goodyear Marathon docenione przez niezależnych ekspertów

Wprowadzona niedawno nowa europejska klasyfikacja opon – w ramachetykietowania opon w UE od 1 listopada br. – potwierdza, że oponyGoodyear Marathon LHS II + na oś sterującą, LHD II + na oś napędową orazLHT II do naczep to zestaw marzeń do pojazdów ciężarowych.

 

Goodyear prezentuje oponę klasy AA

Goodyear zapowiada wprowadzenie na rynek pierwszej opony klasy AA dopojazdów ciężarowych. Koncepcyjna wersja opony była prezentowana naTargach Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze jako ilustracjapostępów w pracach nad oponą klasy AA. Prace trwają, aby sprostaćwszystkim ambitnym celom wyznaczonym przez zespół projektantówGoodyeara.

 

Od jutra wchodzą nowe regulacje w sprawie opon

Od 1 listopada w całej Unii Europejskiej zaczną obowiązywać przepisynakazujące producentom opon etykietowanie ich produktów. Dzięki takiemurozwiązaniu będziemy wiedzieć, jak dana opona wpływa na zużycie paliwa,jaki generuje poziom hałasu i wreszcie, jaką zapewnia przyczepność na mokrejnawierzchni.

 

Nie tylko na etykietach

Goodyear Dunlop radzi operatorom pojazdów użytkowych, by kupując oponyzimowe brali pod uwagę nie tylko parametry opon uwzględnione na etykietach. Oile efektywność paliwowa i przyczepności na mokrej nawierzchni należą donajważniejszych kryteriów wydajności dla operatorówpojazdów ciężarowych w przewozach długodystansowych, o tyle wwarunkach zimowych są one mniej istotne.

 

Klienci nie wiedzą, po co są etykiety na oponach

Minęło już ponad sto dni od momentu wprowadzenia unijnych przepisówdotyczących konieczności etykietowania opon sprzedawanych w Europie. O ilesprzedawcy są dobrze poinformowani o tym obowiązku, to już konsumencie wdużej mierze pozostają nieświadomi istnienia etykiet.

 

Hołek radzi: Kiedy wymieniać opony

Jeden z czołowych polskich kierowców rajdowych, Krzysztof Hołowczyc, wrozmowie z mojeauto.pl tłumaczy, kiedy najlepiej zmienić opony na letnie orazjak dokonać wyboru tych właściwych. Ambasador marki Motointergrator.plzdradza nam także, co sądzi o oponach używanych oraz tzw. całorocznych.

 

Coraz częściej patrzymy na etykiety na oponach

Unijna etykieta ma coraz większy wpływ na decyzję o zakupie opon. Tylko w tymroku dwie trzecie osób, które nabyły opony,  brało poduwagę informacje, jakie są zawarte na tejże etykiecie.

 

Opony używane ? czy to ma sens?

Opony używane. Temat, który ma pewnie tyle samo przeciwników, coi zwolenników. Jedni będą zachwalać atuty niskiej ceny, drudzy pukaćsię w czoło i mówić, że to niebezpieczne. Czy gra jest wartaświeczki? Sprawdzamy temat i sprawdzamy co w tym temacie mówispecjalista.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "etykiety na opony".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017