Wyszukiwałeś:

europejski X

fundusz X

spoleczny X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: europejski fundusz spoleczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Najwięcej dla sektora transportu

Po długich dyskusjach rząd podjął decyzję o podziale unijnych funduszy nainfrastrukturę i środowisko. Na realizację programu na lata 2007-2013zostanie przeznaczonych ponad 26 mld euro. Największa pula - ponad 15 mld euro- przypadnie dla sektora transportu.

 

Nowy most w Toruniu na liście rezerwowej

Budowa nowego mostu drogowego przez Wisłę w Toruniu znalazła się na tzw.liście rezerwowej propozycji kluczowych projektów inwestycyjnychprzewidzianych do realizacji w latach 2007-2013. Listy inwestycji będą terazpoddane konsultacjom społecznym.

 

Warszawa: Konsultacje w sprawie Obwodnicy Śródmiejskiej

Według harmonogramu, prace związane z budową I etapu ObwodnicyŚródmiejskiej w Warszawie mają ruszyć już w przyszłym roku. Wzwiązku z prowadzonymi pracami projektowymi, na początku kwietnia bieżącegoroku będą zorganizowane konsultacje społeczne.

 

Scania Polska inwestuje w szkolenia pracowników

Scania Polska uruchomiła program intensywnych szkoleń dlapracowników sieci dilerskiej i serwisowej Scania w Polsce. Wartośćprojektu wynosi 4,3 mln PLN i będzie on trwał przez 2 lata.

 

Wizyta komisarza UE w Scania Polska

Vladimir Špidla, komisarz Unii Europejskiej ds. zatrudnienia, sprawspołecznych i równości szans z wizytą w Scania Polska w Nadarzynie.

 

Platforma na rzecz branży motoryzacyjnej

Organizacja Pracodawcy RP razem m.in. z polskimi z oddziałami takich marek jakSkoda, Seat czy Volkswagen powołały do życia korporację "PlatformaMotoryzacji", która ma dbać o interesy branży motoryzacyjnej wnaszym kraju.

 

Drogi zaufania w Polsce

Jednym z najważniejszych celów wyznaczonych przez Komisję Europejskąna najbliższe lata jest poprawa bezpieczeństwa drogowego. W Polsce GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zealizuje program „Drogizaufania".

 

Żłobek ?Pod Zielonym Jamniczkiem?

Jednym z elementów realizowanej przez firmę Solaris strategiispołecznej odpowiedzialności jest budowanie trwałych, równorzędnychrelacji ze wszystkimi partnerami. W praktyce oznacza to otwarte i przejrzystezasady działania, szacunek nie tylko dla kontrahentów, leczrównież dla społeczności lokalnych i pracowników. To właśniez myślą o tych ostatnich oraz o ich dzieciach w październiku działalnośćrozpoczął żłobek „Pod Zielonym Jamniczkiem”.

 

Po wsparcie dla zwolnionych z FAP

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wystąpiło do Komisji Europejskiej o 2,5 mlneuro wsparcia z Europejskiego Funduszu Dostosowania do Globalizacji (EFG).Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc osobom zwolnionym na Śląsku w firmieFiat Auto Poland S.A. oraz w przedsiębiorstwach z nią powiązanych.

 

Wątek na forum: Ekojazda ? Inwestycja w Oszczędność | Bezpłatne Szkolenia

?EKOJAZDA ? INWESTYCJA W OSZCZĘDNOŚĆ?nnnSzkoła Jazdy Renault serdecznie zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków UE, w ramach którego 300 osób ze średnich, małych i mikro firm (w tym również osoby samozatrudnione) może za darmo odbyć szkolenie w zakresie technik ekojazdy samoc...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "europejski fundusz spoleczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017