Wyszukiwałeś:

fabryka X

Volkswagena X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fabryka Volkswagena

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

VW największym w Polsce producentem lekkich samochodów użytkowych

Fabryka Volkswagen Poznań osiągnęła w roku 2004 najlepszy wynik w swojejdotychczasowej historii. W porównaniu do roku 2003 produkcja samochodówwzrosła o 193,9 procenta i wyniosła w roku ubiegłym 121.760 sztuk.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

60 lat 'garbusa'

Wczoraj minęła 60 rocznica rozpoczęcia seryjnej produkcji jednego znajbardziej rozpoznawalnych modeli na świecie. Mowa tu o Volkswagenie Kaefer,który w naszym kraju ochrzczony został jako "garbus".

 

"Wspaniała fabryka, świetni pracownicy..."

"Wspaniała fabryka, świetni pracownicy, życzymy kolejnychsukcesów!" - tak podsumowali swoją wizytę w Volkswagen MotorPolska dr Wolfgang Bernhard szef marki Volkswagen oraz Reinhard Jung członekzarządu VW AG pełniący jednocześnie funkcję przewodniczącego radynadzorczej VW MP.

 

Rekordowe wyniki poznańskiego Volkswagena

Volkswagen Poznań odnotował w 2005 roku blisko 30% wzrost produkcji aprzychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 8,7 mld złotych.

 

Nagrody dla Volkswagen Poznań

W XI. edycji konkursu Złote Firmy Wielkopolski jedno pierwsze i dwa drugiemiejsca zajęła fabryka VW Poznań.

 

Kolejna przerwa w Volkswagenie

W poniedziałek poznańskie zakłady Volkswagena rozpoczęły drugą w tymmiesiącu przerwę w produkcji. Tym razem potrwa ona pięć dni. Wstrzymanieprodukcji ma związek ze spadkiem ilości zamówień na auta produkowane wpolskiej fabryce.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Volkswagen zasilany energią słoneczną

W fabryce Volkswagena w Wolfsburgu uruchomiona została największa instalacjasolarna, dzięki czemu działalność zakładu pozwoli na znaczną redukcjęemisji CO2 do atmosfery.

 

Polska motoryzacja na niewielkim plusie

Z polską branżą motoryzacyjną jest trochę jak z polską gospodarką. Wynikinie są rewelacyjne, ale jakichś znaczących spadków także nie ma. Zato w porównaniu do innych krajów europejskich, choć nie tylko,uzyskane wyniki powinny napawać sporym optymizmem. Mimo to, prognozy nanadchodzący 2010 rok są bardzo ostrożne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "fabryka Volkswagena".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017