Wyszukiwałeś:

fabryka

. Znaleziono 570 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fabryka

Spróbuj też wyszukać: 2 nowe fabryki akumulatorów litowo-jonowych w Europie już potwierdzone! Location: Gliwice Posts: 219 fabryka akumulatorow gliwice fabryka bosch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 570 wszystkich):

Nowa fabryka Toyoty w Europie?

Toyota szuka w Europie miejsca pod budowę nowej fabryki. Jak donoszą jeszczenieoficjalne informacje nowy zakład produkcyjny miałby powstać w ciągupięciu najbliższych lat. Budżet na inwestycję jest już przygotowany, a wgronie państw w których wybudowana zostanie fabryka najsilniej prezentująsię Niemcy i Francuzi.

 

Kolejna fabryka Hondy w USA

W stanie Indiana, do 2008 roku powstanie już szósta fabryka produkującasamochody marki Honda na kontynencie północnoamerykańskim.

 

Fabryka opon za 800 mln zł

Dzisiaj w Stargardzie Szczecińskim została podpisana umowa inwestycyjnapomiędzy Bridgestone Europe, Bridgestone Stargard Szczeciński a instytucjamireprezentującymi stronę polską. W ramach inwestycji o wartości blisko 800mln złotych, w Stargardzie Szczecińskim powstanie fabryka opon w którejutworzonych będzie 759 nowych miejsc pracy. Koncern przewiduje osiągnięcieprodukcji na poziomie 5000 opon dziennie do 2011 roku.

 

Słowacka fabryka PSA ruszyła

Działalność nowoczesnej fabryki należącej do koncernu PSA Peugeot Citroenzostała właśnie zainaugurowana. W ceremonii uczestniczył Prezes Peugeot SA,Thierry Peugeot, dyrektor wykonawczy koncernu, premier Słowacji Robert Ficooraz szef fabryki Stefan Bosnak.

 

Fabryka Kia także w USA

Wczoraj informowaliśmy o uruchomieniu już w listopadzie produkcji w fabryceKia w słowackiej Żylinie. To jednak nie jedyna inwestycja koreańskiegokoncernu. W ubiegłym tygodniu ruszyła budowa pierwszej fabryki w USA.

 

Fabryka Plastików Gliwice rozszerza działalność

Fabryka Plastików Gliwice (FPG) działająca na terenie Katowickiej SSEzainwestuje dodatkowe 16 mln zł w rozbudowę zakładu w Gliwicach. Wraz zrozwojem produkcji zatrudni 50 kolejnych osób.

 

Fabryka Bridgestone prawie gotowa

Powstający w Stargardzie Szczecińskim nowy obiekt produkcyjny, należący dofirmy Bridgestone, będącej światowym producentem opon, jest już naukończeniu. Fabryka miała być gotowa do 2009 roku, jednak już w tym rokuplanowany jest początek produkcji.

 

Toyota Mecenasem Polskiej Ekologii

Wałbrzyska fabryka Toyoty została uhonorowana tytułem Mecenasa PolskiejEkologii w Narodowym Konkursie Ekologicznym „PrzyjaźniŚrodowisku”.

 

Volvo Trucks przyjazny dla środowiska

Fabryka kabin Volvo Trucks w Umeå wkrótce będzie całkowicieneutralna pod względem emisji CO2. Cel ten jest osiągany poprzez zastępowaniepropanu eterem dimetylowym (DME) oraz redukcję zużycia energii, polegającąna wykorzystaniu zimnych wód podziemnych do chłodzenia urządzeńprzemysłowych. Jednocześnie dokonano daleko idącej modernizacji lakierni,która dzięki temu stałą się jedną z najbardziej ekologicznych ienergooszczędnych lakierni na świecie.

 

Fabryka akumulatorów do aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan ogłosił miejsce położenia swojej przyszłej jednostkiprodukującej akumulatory. Fabryka, w której wytwarzane będąakumulatory litowo-jonowe najnowszej generacji, będzie usytuowana na tereniekompleksu przemysłowego Renault CACIA w Aveiro, około 250 km na północod Lizbony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017