Wyszukiwałeś:

fabryka

. Znaleziono 3392 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fabryka

Spróbuj też wyszukać: 2 nowe fabryki akumulatorów litowo-jonowych w Europie już potwierdzone! Location: Gliwice Posts: 219 fabryka akumulatorow gliwice fabryka bosch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3392 wszystkich):

Słowacka fabryka PSA ruszyła

Działalność nowoczesnej fabryki należącej do koncernu PSA Peugeot Citroenzostała właśnie zainaugurowana. W ceremonii uczestniczył Prezes Peugeot SA,Thierry Peugeot, dyrektor wykonawczy koncernu, premier Słowacji Robert Ficooraz szef fabryki Stefan Bosnak.

 

Ruszyła wspólna fabryka Renault i Nissana

Dzisiaj odbyła się inauguracja pierwszego zakładu produkcji samochodówzbudowanego wspólnie przez Alians Renault-Nissan. Fabryka w Chennai jestpierwszą wspólną fabryką Aliansu Renault-Nissan o przeznaczeniuglobalnym i mocy produkcyjnej wynoszącej 400 tysięcy aut.

 

"Wrocławska" fabryka Boscha rozbudowana

W dniu wczorajszym miała miejsce uroczysta ceremonia otwarcia nowej haliprodukcyjnej w fabryce Boscha w podwrocławskim Mirkowie. Dzięki tej inwestycjipowstanie ok. 190 dodatkowych miejsc pracy.

 

Nowa fabryka Volkswagena w USA

W obecności wielu ważnych przedstawicieli świata polityki, gospodarki imediów prof. dr Martin Winterkorn otworzył 24 maja nową fabrykękoncernu Volkswagena w USA.

 

Volkswagen i Transsystem rozbudują rosyjską fabrykę GAZ

Transsystem podpisał kontrakt o wartości przeszło 20 mln zł z koncernemsamochodowym Volkswagen Group, którego przedmiotem jest rozbudowasztandarowej rosyjskiej fabryki GAZ w Niżnym Nowogrodzie. Po Togliatti,Kałudze i St. Pettersburgu, to kolejny duży kontrakt Transsystemu w Rosji. Wramach umowy Transsystem zajmie się zaprojektowaniem, dostarczeniem i montażemkompletnego systemu transportu w hali spawalni rosyjskiej fabrykisamochodów w Niżnym Nowgorodzie (poprzednia nazwa Gorki). Pracemontażowe nowego systemu mają się rozpocząć w lutym przyszłego roku, arozruch planowany jest na listopad. Pierwsze egzemplarze  samochodówSkoda Yeti zjadą z tej linii  pod koniec 2012 roku.

 

Kia świętuje sukces swojej fabryki

Europejska fabryka koreańskiego producenta w Żylinie ma powody do świętowania. Rosnący popyt na modele Kia spowodował, że w zakładzie odnotowano wzrost produkcji.

 

Milion Hyundaiów z czeskiej fabryki

Nowy Hyundai i30 to milionowy samochód, który opuścił taśmęprodukcyjną fabryki Hyundaia w czeskich Nosovicach. Produkcjęsamochodów uruchomiono tam 3 listopada 2008 roku, rozpoczynając odmodelu i30 pierwszej generacji.

 

Golfy dla Chińczyków z nowej fabryki

Volkswagen uruchomił w dniu wczorajszym nową fabrykę w Chinach, którajest kolejnym krokiem niemieckiego koncernu w kierunku zdetronizowania Toyoty zpozycji globalnego lidera.

 

Polska fabryka Fiata liderem pod względem produkcji aut

Z tyskiej fabryki Fiata w minionym roku wyjechało łącznie 295.700samochodów. I choć oznacza to spadek, w porównaniu do 2012 roku,o ponad 15 proc., to wciąż włoski koncern jest nr 1 w produkcjisamochodów na polskim rynku.

 

Wmurowano kamień węgielny pod nową fabrykę Volkswagena w Polsce

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnegopod nową fabrykę Volkswagena, w której od drugiej połowy 2016 r.produkowana będzie nowa generacja modelu Volkswagen Crafter.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017