Wyszukiwałeś:

fastback

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fastback

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Najbardziej seksowny samochód świata

Dla niektórych może być mały i brzydki. Inni twierdzą, że jest straszniepowolny i bardziej przypomina jajko na kółkach niż samochód. Lecz właśniejego ponadczasowość pomogła mu wygrać ranking sporządzony przez brytyjskimagazyn Top Gear.

 

Nowości od Volkswagena

Producent samochodów z niemieckiego Wolfsburga pracuje ostro nad odświeżeniemswojej gamy modeli. Kilka dni temu oficjalnie zaprezentował zdjęcia"szpiegowskie" Tiguana, a teraz dołączają do niego nieoficjalne ujęcianowego Polo i Golfa.

 

Piąta generacja Polo

Aktualna generacja Volkswagena Polo zostanie zastąpiona przez model piątejgeneracji wiosną 2009 roku. Według niepotwierdzonych informacji auto będzieprodukowane w kilku różnych wersjach nadwoziowych.

 

Maserati kombi

Podczas niedawnej wystawy "Concorso d`Elegance Villa d`Este" włoskafirma Carrozzeria Touring Superleegera zaprezentowała ciekawy model,który będzie z pewnością łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.Chodzi tutaj o nietypowe kombi o nazwie Bellagio Fastback Touring.

 

60 Mustangów w jednym miejscu

Z okazji przypadającej na kwiecień br. 45. rocznicy wprowadzenia na ryneklegendarnego auta, jakim bez wątpienia jest Ford Mustang, w Łodzi odbędziesię I Ogólnopolski Zlot Mustangów. Będzie to doskonała okazjado obejrzenia w jednym miejscu co najmniej 60 egzemplarzy różnychgeneracji tego modelu.

 

Nowe warianty MINI

Wygląda na to, że reaktywowany brytyjski producent małych samochodówmarki MINI zamierza uatrakcyjnić swoją gamę modelową. W przeciągudwóch następnych lat pojawią się przynajmniej dwa nowe modele MINI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017