Wyszukiwałeś:

felgi X

lekkich X

stopow X

. Znaleziono 16 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: felgi z lekkich stopow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: X-tremalne Porsche Cayenne

Wyglada jak z need for speeda :D ~mino

 

Mercedes SL: Moc do kwadratu

Firma AMG, zajmująca się modyfikacjami standardowych wersji marki Mercedeswprowadza dwie nowości dla klasy SL - 55 AMG i 65 AMG. Oba modele przeszłykilka zmian optycznych oraz technicznych.

 

Opel Astra TwinTop - ceny

Opel kontynuuje strategię umiarkowanych cen, która przyczyniła się dosukcesu Astry, w tym wersji TwinTop. W Niemczech ceny rozpoczynają się od 23650 euro, około 3 000 euro poniżej cen podobnych pojazdów konkurencji.

 

Genewskie nowości Opla

Podczas 76. Salonu Samochodowego w Genewie Opel zaprezentuje jedną światowąpremierę i kilka nowych produktów. Poniżej prezentujemy przegląd nowościniemieckiej marki.

 

Grande Punto i Starjet

Fiat Grande Punto wyposażony został w innowacyjny silnik 1.4 Starjet 16v omocy 95 KM dostępny na trzech poziomach wyposażenia: Energy, Dynamic orazSport.

 

Klasa C w pakiecie Brabusa

Chwilę po wypuszczeniu na rynek "cywilnej" wersji nowego Mercedesa,profesjonalni tunerzy z niemieckiej firmy Brabus zajęli się zmodyfikowaniemnajnowszej generacji modelu Klasy C. Ze spokojnego sedana wyszła całkiemniezła rakieta.

 

Felgi - nie liczy się tylko estetyka

By móc jeździć bezpiecznie samochód nie powinien posiadać tylkoi wyłącznie sprawnego zawieszenia, układu hamulcowego czy aktywnychsystemów elektronicznych. Niemniej ważne jest także posiadaniewłaściwych i dobrze dobranych felg.

 

Z Wałbrzycha do BMW i Mercedesa

W najbliższy piątek (10 stycznia), na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej, odbędzie się uroczyste otwarcie nowego zakładu firmy Ronal,jednego z liderów na rynku felg aluminiowych.

 

BMW pracuje nad felgami z włókna węglowego

W ciągu maksymalnie dwóch lata BMW na rynek ma zamiar wprowadzić doseryjnej produkcji felgi wykonane z włókna węglowego.

 

Felgi z włókna węglowego w Fordzie GT

Australijska firma Carbon Revolution ma być odpowiedzialna za dostarczeniefelg wykonanych z włókna węglowego do kolejnego modelu Forda, tymrazem będzie to Ford GT.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "felgi z lekkich stopow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017