Wyszukiwałeś:

felgi

. Znaleziono 9614 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: felgi

Spróbuj też wyszukać: felgi stalowe felgi aluminiowe alufelgi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 9614 wszystkich):

Kuta felga = mniejsze spalanie

Amerykańska firma Alcoa, która od niedawna jest dostępna na naszymrynku zamierza sprzedawać felgi z kutego aluminium, które poza większąwytrzymałością od konkurencyjnych produktów mają także wpłynąć naspalanie samochodu.

 

Felga

Jest to element wchodzący w skład podwozia samochodu. Składa się z metalowej obręczy na którą nakładana jest opona. Zadaniem felgi jest równomierne rozkładanie oporu toczenia opony, a w efekcie zapewnienie dobrej sztywności podczas pokonywania zakrętów.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Dbajmy też o felgi

Felga jest elementem, którego głównym zadaniem jest wentylacjaukładu hamulcowego, warto jednak pamiętać o jej pozostałychwłaściwościach i zastosowaniach.

 

Fakty i mity o alufelgach

Sportowy pazur, indywidualny styl, wrażenie dynamiki – bez wątpieniafelgi aluminiowe nadają autu niepowtarzalny wygląd. Nie każdy kierowcaprzypisuje im jednak wyłącznie korzyści. O alufelgach mówi się, żesą drogie i mniej odporne na odkształcenia od stalowych. A jakie są fakty?

 

BASF stworzył felgę z tworzywa sztucznego

Podczas targów przetwórstwa tworzyw sztucznych we Friedrichshafenfirma BASF zaprezentuje pierwszą na świecie felgę wykonaną z takichmateriałów. Co więcej jest ona już gotowa do produkcji seryjnej.

 

Wiosna, czas na wymianę felg

Wiosna praktycznie już zadomowiła się na dobre w Polsce, a zanim się obejrzymy będzie już lato i coraz cieplej. To doskonała okazja, żeby rozglądnąć się za nowymi felgami do naszego cacka.

 

Felgi aluminiowe - jak wybierać i o nie dbać

Felgi aluminiowe to w dzisiejszych czasach jeden z tych elementów,który dodaje autu uroku i może wyróżnić go z tłumu. Ichdobór nie jest jednak tylko kwestią estetyki, ma również dużywpływ na późniejsze bezpieczeństwo. Dlatego też radzimy, jak dobraćodpowiednie obręcze oraz jak je użytkować, by służyły nam przez długiczas.

 

Felgi - nie liczy się tylko estetyka

By móc jeździć bezpiecznie samochód nie powinien posiadać tylkoi wyłącznie sprawnego zawieszenia, układu hamulcowego czy aktywnychsystemów elektronicznych. Niemniej ważne jest także posiadaniewłaściwych i dobrze dobranych felg.

 

BMW pracuje nad felgami z włókna węglowego

W ciągu maksymalnie dwóch lata BMW na rynek ma zamiar wprowadzić doseryjnej produkcji felgi wykonane z włókna węglowego.

 

Alufelgi czy stalówki - co zakładać zimą?

Podczas wymiany opon z letnich na zimowe wielu kierowców ma dylemat. Czyzakładać mniej atrakcyjne felgi stalowe, zamiast felg aluminiowych. W związkuz tym funkcjonuje sporo mitów, z którymi się rozprawimy raz nazawsze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017