Wyszukiwałeś:

ferie X

zimowe X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ferie zimowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wyniki kontroli autokarów - ferie 2006

W okresie ferii zimowych, w ramach akcji "Bezpieczny autokar", inspektorzyInspekcji Transportu Drogowego prowadzili wzmożone kontrole drogowe autokarówprzewożących dzieci i młodzież na/z zimowego wypoczynku. Na 900skontrolowanych pojazdów 25 nie spełnianło wymaganego stanu technicznego.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Akcja "Bezpieczne ferie" trwa

Jesteśmy mniej więcej na półmetku ferii zimowych, podczasktórych nasze pociechy bardzo często udają się na zimowy wypoczynek.Przypominamy, że istnieje możliwość, aby zawczasu dokonać kontroliautokaru, którym będą podróżować dzieci.

 

W drodze na zimowy odpoczynek

Wyjeżdżasz niebawem na ferie? Pamiętaj, że mocno obładowany samochóddiametralnie zmienia swoje zachowanie na drodze podczas hamowania,przyspieszania czy pokonywania zakrętów. W zimowych warunkach nakierowców czeka jednak jeszcze kilka innych niespodzianek.

 

Bezpieczne ferie

Jak co roku policjanci drogówki na terenie całego kraju prowadzą akcję„Bezpieczne ferie”. Przy wsparciu inspektorów InspekcjiTransportu Drogowego realizują działania mające na celu zapewnieniebezpieczeństwa dzieciom i młodzieży, która wyjeżdża w tym roku nazimowiska.

 

Na zimówkach za granicą

Jeśli zamierzasz spędzić ferie zimowe poza granicami kraju, warto wiedziećgdzie i w jakim okresie w poszczególnych państwach Europy należyporuszać się na oponach zimowych, a w których takiego obowiązku niema.

 

Ruszyły ferie 2014 - uwaga na drogach!

Rozpoczęły się tegoroczne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Jakzwykle zwiększy się ruch na drogach do zimowych kurortów.Bezpieczeństwa najmłodszych będą strzec policjanci oraz funkcjonariuszeInspekcji Transportu Drogowego, którzy, jak co roku, będą dokładniekontrolować stan techniczny autokarów oraz uprawnienia kierowców.

 

Ferie na autostradach

W najbliższy poniedziałek (19 stycznia) ruszają ferie zimowe w pierwszychczterech województwach, jednak zwiększonego ruchu możemy sięspodziewać już w ten weekend. GDDKiA zapowiada, że wraz ze wzrostemnatężenia ruchu na autostradach zwiększana będzie obsługa na bramkach.

 

Wyjazd na narty - przepisy w Europie

Uczniowie szkół w niektórych województwach rozpoczęlijuż zimowe ferie. Za chwilę dołączą inne województwa, a okres feriizimowych potrwa do końca lutego. Przez ten czas wiele osób wyjedzie nanarty do europejskich kurortów. Zobacz, jakie przepisy obowiązują wnajchętniej odwiedzanych przez Polaków krajach.

 

Jedziesz na ferie? Sprawdź samochód

Zanim wyjedziemy  na ferie warto dokładnie sprawdzić naszsamochód, żeby uniknąć niespodzianek związanych z jego stanemtechnicznym. Na co zwrócić uwagę?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ferie zimowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017