Wyszukiwałeś:

film

. Znaleziono 931 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: film

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 931 wszystkich):

Auto z Tychów w filmie o Bondzie

Nowy Ford Ka, którego produkcja ruszyła w zakładach Fiat Auto Poland wTychach zostanie zaprezentowany w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie. Będzieto reklama zarówno dla Forda, jak i dla naszego kraju.

 

Camaro jak z filmu

Przy okazji światowej premiery filmu "Transformers: Dark of the Moon"Chevrolet przygotował specjalną edycję modelu Camaro o nazwie Transformers2012, która będzie nawiązywać bezpośrednio do roli Autobota"Bumblebee", jaką w tym filmie zagra sportowy Chevrolet.

 

Nowy Focus ST zadebiutuje w filmie

Najnowsze wcielenie Focusa ST swój debiut będzie miało w przyszłymroku na szklanym ekranie. Auto będzie grało główną rolę w remake'ufilmu pt. „Sweeney”.

 

Wątek na forum: Szukam drogi do filmu.

Drodzy forumowicze, w sierpniu z ekipą będziemy kręcić film, w którym kluczową sceną ma być rozbicie auta o drzewo, albo mur (najlepiej to pierwsze). Rozwiązaliśmy już właściwie wszystkie problemy z tym projektem związane (logistyka, kamery, sterowanie autem itp.) i brakuje nam jedynie miejsc...

 

Audi przyszłości

Czy tak będą wyglądać modele Audi w przyszłości? Nie tej najbliższej,liczonej w latach na palcach dwóch rąk, ale w nieco bardziej odległejperspektywie czasu. Audi fleet shuttle quattro powstał wprawdzie na potrzebyfilmu, ale być może nasze dzieci bądź wnuki będą mogły podobniewyglądające modele w czterema ringami na grillu nabyć już w salonachsprzedaży.

 

Powstanie film o legendzie motoryzacji

Enzo Ferrari to człowiek, który zrewolucjonizował świat motoryzacji isprawił, że nie ma bardziej kultowych samochodów od tych z logo"skaczącego konia". Włoska wytwórnia filmów zamierzanakręcić biografię „il Commendatore".

 

Car of the Year 2014 w roli głównej

Peugeot 308, zdobywca prestiżowej nagrody Europejskiego Samochodu Roku 2014,wystąpi w jednej z głównych rół w najnowszym filmie LucaBessona pt. Lucy.

 

Wątek na forum: Samozapłon samochodu, czy to wygląda jak na tym filmie?

jakie są najczęściej powody samozapłonu? czy takie sytuacje zdarzają się często, tak jak na tym filmie, który nagrałem widząc samochód, który nagle sam zaczyna płonąć? samochód sam się zapalił ~doroboty

 

Aston Martin DB10 vs. Jaguar C-X75 - tylko u Bonda

Nawet jeśli seria filmów o Agencie Jej Królewskiej Mości niebudzi w Was żadnych emocji, to najnowszy epizod przyciągnie uwagęfanów motoryzacji. Tylko tam obejrzymy wyścig dwóch brytyjskichsuperaut - Astona DB10 i Jaguara C-X75.

 

Filmy z kamer samochodowych coraz popularniejsze

Filmy z kamer samochodowych zyskują coraz większą rzeszę fanów.Okazuje się, że kierowcy chętniej wykorzystują nagrane przez siebiemateriały wideo, jako dowody w sądzie. A co z publikacją filmików, czyto legalne? O tym w artykule.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017