Wyszukiwałeś:

filtr X

paliwowy X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: filtr paliwowy

Spróbuj też wyszukać: filtr paliwowy przewód przelewowy filterek filtr paliwowy w scenicu 2005 filtr paliwowy fiat siena

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Wątek na forum: Mały, elektryczny Volkswagen

wcale nie taki on mały, a co do napędu to śpiewka p[rzyszlosci, ogniwa paliwowe jak sie pojawią na szerszą skale za 10 lat to i tak będzie niezly wynik ~kaz

 

"Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Zima z bardzo ujemnymi temperaturami powietrza, to dla samochodów zsilnikami wysokoprężnymi często okres walki o życie. Mimo stosowaniazimowego paliwa diesle mogą w takich warunkach wcale nie odpalić.

 

Filtr paliwa

Filtr paliwa zapobiega przedostaniu się zanieczyszczonego paliwa do układu. Rozróżniamy dwa rodzaje filtrów paliwa: w silniku benzynowym oraz w silniku diesla.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Ekologiczny wydatek

Pod nazwami takimi jak FAP, DPF czy D-CAT ukrywają się nie tylko technologiezmniejszające emisję szkodliwych substancji. Przede wszystkim jest towiadomość dla kupującego, że prędzej czy później pojawią siępoważne koszty.

 

Zimowe problemy z paliwem

Zima to okres kiedy bardzo szybko możemy zweryfikować jakość paliwatankowanego na naszej ulubionej, taniej stacji. W szczególności jeżeliposiadamy samochód z silnikiem diesla. Bardzo często mimo doskonałegostanu technicznego pojazdu, nie jesteśmy w stanie go odpalić.

 

Dwanaście (!) modeli Mercedesa do serwisu

Problemy z nieszczelnością filtra paliwa są powodem, dla którego doautoryzowanych serwisów Mercedesa zaproszeni zostaną właściciele wsumie aż dwunastu modeli z gwiazdą na masce.

 

Diesle w zimie mają gorzej

Szczególnie w zimie właściciele aut z silnikami napędzanymi olejemnapędowym powinni mieć się na baczności. Zamarzające paliwo i niesprawneświece żarowe to dwa podstawowe zagrożenia, które powodują, żesamochód trzeba zamienić na komunikację miejską, by dostać się dopracy.

 

Zatankowałeś złe paliwo? Co robić?

Wystarczy chwila nieuwagi, by do baku naszego auta wlać niewłaściwe paliwo.Pół biedy, kiedy od razu się zorientujemy. Gorzej, gdy uruchomimysilnik, co może wiązać się z dużo poważniejszymi konsekwencjami.

 

Sprawdź czy tankujesz "zimowe" paliwo!

Kiedy za oknami robi się biało, a temperatura na słupku rtęci zaczyna bićrekordy na minusie, warto zastanowić się nad tym co znajduje się w bakunaszego samochodu. Przede wszystkim nie tylko po to by rano auto odpaliło nambez problemu, ale także by nie doszło w przyszłości do usterek.

 

Wątek na forum: filtr paliwa

jak wymienić filtr paliwa w kia venga? robił już to ktoś z was? oczywiście poza ASO. ~mgr

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "filtr paliwowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017