Wyszukiwałeś:

filtr X

powietrza X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: filtr powietrza

Spróbuj też wyszukać: filtr powietrza kabiny filtr powietrza seat ibiza FILTR POWIETRZA PEUGEOT 307

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Picanto z dieslem

Po wprowadzeniu w kwietniu wersji LPG, na naszym rynku pojawiła się właśnieKia Picanto w wersji z 3-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym.

 

Radiowóz dla szeryfa

Nawet amerykański szeryf musi czasem skorzystać z solidnej konstrukcjiopracowanej przez niemieckich inżynierów, aby jego wózmógł podołać bandytom rozbijającym się coraz mocniejszymi autami.Firma GeigerCars przygotowała na takie okazje specjalnie stuningowanego HummeraH2, dysponującego niebagatelną mocą 700 KM.

 

Nowe MINI i pakiet JCW

W zeszłym tygodniu pojawiły się pierwsze zdjęcia wyścigowej wersjinajnowszej odsłony MINI. Zaraz po tym rozeszła się informacja, którą wkońcu potwierdził sam producent. Druga generacja MINI będzie dostępna zdynamicznym pakietem John Cooper Works.

 

Filtry powietrza z Legnickiego Pola

Na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w Legnickim Polu powstanienowa fabryka. Inwestor, którym jest firma TBMECA Poland Sp. z o.o.,nabył 5 ha nowych gruntów, na których już w przyszłym roku mapowstać obiekt produkcyjny.

 

Kierowcy sprawdzają swoją wiedzę

Zakończył się pierwszy konkurs dla Internautów zorganizowany w ramachkampanii Akademia Bezpiecznego Samochodu. Uczestnicy sprawdzili swoją wiedzędotyczącą filtru powietrza i jego wpływu na pojazd.

 

Kolor dymu prawdę ci powie

Białe, niebieskie, a w najgorszym przypadku czarne. Jeśli we wstecznymlusterku swojego samochodu zauważysz ciągnące się kłęby dymu w takichbarwach to jest niemal pewne, że z twoi autem dzieje się coś niedobrego.

 

Przygotuj się na off-road

Jedni wybierają piesze wędrówki po górach. Inni wolą wsiąśćdo swoich terenówek i sprawdzić się w najbardziej ekstremalnychwarunkach. Polscy kierowcy coraz częściej, zwłaszcza w okresie wakacyjnym,ulegają nowej modzie. Spędzają swój wolny czas na "siłowaniusię" z matką naturą.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

"Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Zima z bardzo ujemnymi temperaturami powietrza, to dla samochodów zsilnikami wysokoprężnymi często okres walki o życie. Mimo stosowaniazimowego paliwa diesle mogą w takich warunkach wcale nie odpalić.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "filtr powietrza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017