Wyszukiwałeś:

filtr

. Znaleziono 303 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: filtr

Spróbuj też wyszukać: filtr paliwa filtr kabinowy filtr oleju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 303 wszystkich):

Filtr cząstek stałych z wtryskiwaczem

Po raz pierwszy w Genewie Renault przedstawił nową technologię oczyszczaniaspalin: pierwszy na świecie filtr cząstek stałych z wtryskiwaczem wbudowanymw rurę wydechową.

 

Dziesiątki tysięcy aut Volvo do naprawy

Koncern Volvo będzie musiał naprawić 49,5 tys. aut - poinformowała firma. Wprodukowanych od 2005 do 2007 roku modelach C 30, S 40 oraz V 50 stwierdzonousterki filtrów.

 

NGK Ceramics znów zainwestuje

NGK Ceramics Polska, firma należąca do japońskiego producenta filtrówdo silników Diesla zamierza po raz kolejny zainwestować w naszym kraju.Firma planuje budowę nowego obiektu produkcyjnego, który będziezlokalizowany obok już istniejącego w Gliwicach.

 

Kierowcy sprawdzają swoją wiedzę

Zakończył się pierwszy konkurs dla Internautów zorganizowany w ramachkampanii Akademia Bezpiecznego Samochodu. Uczestnicy sprawdzili swoją wiedzędotyczącą filtru powietrza i jego wpływu na pojazd.

 

Rekordowy grant dla ADIF

Jak podaje Puls Biznesu, spółka ADIF (joint venture firmy Bosch i DensoCorporation), która buduje w Mirkowie pod Wrocławiem nową fabrykęfiltrów cząstek stałych, otrzyma rekordowo wysoki grant na inwestycję.Wsparcie ma wynieść aż ponad 84 mln zł.

 

Z filtrem PMK2 Twintec w MAN-ie można na oszczędzić

Nowy Filtr cząstek stałych PMK2 Twintec zainstalowany w pojeździeciężarowym MAN to oszczędności na opłatach drogowych. Filtr to przedewszystkim niższe opłaty Toll Collect pobierane za poruszanie się poautostradach w Niemczech.

 

Denso i Bosch wycofują się ze wspólnej inwestycji

Denso i Bosch uzgodniły, że nie będą na chwilę obecną wspólniekontynuować swoich działań związanych z rozwojem  filtrówcząstek stałych dla silników wysokoprężnych. Oznacza to koniec dlainwestycji - wrocławskiej spółki Advanced Diesel Particulate Filters(ADIF), powołanej do życia w 2007 r. na mocy porozumienia obukoncernów.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

"Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Zima z bardzo ujemnymi temperaturami powietrza, to dla samochodów zsilnikami wysokoprężnymi często okres walki o życie. Mimo stosowaniazimowego paliwa diesle mogą w takich warunkach wcale nie odpalić.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017