Wyszukiwałeś:

firmy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 279 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: firmy ubezpieczeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 279 wszystkich):

Jak ustalane są zniżki/zwyżki ubezpieczeniowe?

Wypadki drogowe, nawet jeśli bez rannych i zabitych, i tak pociągająnajczęściej za sobą masę kłopotów. Mało jednak kto myśli w takimmomencie o jeszcze jednym. A mianowicie, co nas czeka za jakiś czas, gdybędziemy przedłużać naszą polisę ubezpieczeniową.

 

Najlepszą firmą ubezpieczeniową jest...

Już po raz kolejny Polska Izba Motoryzacji przyznała nagrodę "ZłotyZderzak" dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Tak jak i przedrokiem wyróżnienie to trafiło do PZU S.A.

 

Oszuści ubezpieczeniowi strzeżcie się!

Właściciele samochodów, którzy chcieliby zaoszczędzić napolisach ubezpieczeniowych, podając np. nieprawdziwe dane, muszą mieć się nabaczności. Dwadzieścia pięć firm ubezpieczeniowych podpisało z UFG umowę oudostępnieniu narzędzia do weryfikacji szkód z polis OC i AC. Do tychfirm trafia 99,8 proc. składki za polisy komunikacyjne OC w Polsce.

 

Niedozwolone klauzule firm ubezpieczeniowych

Dwa towarzystwa ubezpieczeniowe - Aviva oraz Uniqa - stosowały klauzulenaruszające interesy konsumentów - uznała prezes UOKiK i nałożyła naobie firmy kary pieniężne. Chodziło o takie postanowienia w umowachautocasco, przez które konsumenci nie otrzymywali pełnego odszkodowaniaza uszkodzone auto.

 

Internauci wybrali najpopularniejszego ubezpieczyciela OC

Nie reklama ani marka, ale przede wszystkim niska cena wiedzie kierowcówdo konkretnej firmy ubezpieczeniowej. Czytelnicy Bankier.pl w internetowymbadaniu wskazali najpopularniejszych dostawców OC. Zgodnie przyznaliteż, że wysokie ceny ubezpieczeń komunikacyjnych to dziś głównabolączka kierowców.

 

Oto najlepsze OC na rynku

Już nie tylko cena jest decydująca przy wyborze ubezpieczenia OC. Wobeczaostrzającej się rywalizacji o klienta, coraz więcej towarzystwubezpieczeniowych wprowadza dodatkowe benefity. Polska Izba Motoryzacjisprawdziła, które firmy ubezpieczeniowe oferują najwięcej w ramachstandardowej polisy OC.

 

Najtańsze polisy w firmach typu direct

W czerwcu Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu cen polis komunikacyjnychw 14 największych firmach ubezpieczeniowych. Najkorzystniejsze stawki oferująfirmy directowe, jednak każdorazowo warto sprawdzać różne propozycje,bowiem różnice w stawkach wahają się nawet do kilku tysięcy złotych.

 

Na co skarżymy się na ubezpieczycieli?

Ubezpieczenia komunikacyjne są nieodłącznym elementem posiadania samochodu.Okazuje się też, że są najczęstszym powodem skarg, jakie kierujemy wobeczakładów ubezpieczeniowych. W pierwszym półroczu 2013 r. doRzecznika Ubezpieczonych trafiło łącznie 4319 skarg na firmy ubezpieczenioweod kierowców.

 

OC samochodowe - podsumowanie roku

Miniony rok, jak zresztą i wcześniejsze lata, charakteryzował sięróżnicami cen polis OC na samochód w zależności od miejscazamieszkania, firmy ubezpieczeniowej, jak i dnia zawarcia ubezpieczenia.Różnice cenowe momentami były bardzo duże. Zobacz, kto miałszczęście i zapłacił niewiele za OC do swojego auta, a kto pecha i musiałgłębiej sięgnąć do swojego portfela.

 

W maju najwięcej szkód ubezpieczeniowych

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował raport, z któregowynika, że to w maju kierowcy zgłosili do ubezpieczycieli najwięcejszkód z ubezpieczeń komunikacyjnych. Łącznie w minionym roku firmyubezpieczeniowe wypłaciły 7,4 mld zł odszkodowań komunikacyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "firmy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017