Wyszukiwałeś:

flota

. Znaleziono 1293 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: flota

Spróbuj też wyszukać: fleet pompa oleju renault premium 440 flota uzywane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1293 wszystkich):

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Leasing a wartość rezydualna

Dla każdego, kto planuje leasing floty, bardzo ważna jest końcowa wartośćodsprzedaży auta. Można bowiem monitorować wartość rezydualną i wpływaćna jej wysokość, a nawet prognozować wartość floty po upływie okresuleasingu.

 

Polskie firmy będą kupować auta

Badania przeprowadzone przez TNS OBOP w polskich przedsiębiorstwach,posiadających przynajmniej jeden pojazd firmowy pokazują, że managerowiezarządzający flotą dość optymistycznie patrzą w przyszłość,prognozując dynamiczny rozwój swojej floty.

 

Polskie floty mają się dobrze

Sytuacja flot firmowych po kryzysie gospodarczym napawa optymizmem. Niemal 50%firm przyznaje, że na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy nie było zmuszonychdo modyfikacji flot służbowych. Największym optymizmem dotyczącym rozwojuflot, wyróżniają się firmy zlokalizowane w Polsce.

 

Kierunek: outsourcing flot

W ostatnich dniach do firm korzystających z outsourcingu dołączył ProvidentPolska. Lider w kredytach gotówkowych podpisał kontrakt na obsługęswojej floty liczącej 1.200 samochodów w ramach usługi Full ServiceLeasing z KBC Autolease.

 

10 lat LeasePlan w Polsce

LeasePlan Fleet Management obchodzi w tym roku 10-lecie działalności napolskim rynku. W tym czasie firma wywalczyła sobie stałe miejsce w ścisłejczołówce sektora CFM. Obenie we flotach firmy jeżdzi już przeszło 16tys. samochodów, we flotach ponad 600 klientów.

 

Polskie floty a outsourcing

Barometr CVO, organizowane przez firmę Arval coroczne badanie rynku flotowego,to kompletne źródło informacji na temat branży Car Fleet Managment wpiętnastu krajach nim objętych. Tegoroczna edycja pod lupę wzięła takżestosunek polskich firm do outsourcingu usług, związanych z leasingiem parkupojazdów.

 

BMW wchodzi mocniej w branżę leasingu

Wchodząca w skład Grupy BMW, międzynarodowa, wielomarkowa firma Alphabet,zajmująca się zarządzaniem flotą, umocni swoją pozycję na europejskimrynku dzięki nabyciu ING Car Lease. Kwota zakupu to 673 miliony euro.Transakcja ma zostać sfinalizowana w czwartym kwartale br., po uzyskaniu zgodyorganów regulacyjnych.

 

Auto poflotowe - czy warto kupić?

Od kilku lat na rynku wtórnym coraz częściej pojawiają się samochody,które do tej pory były wykorzystywane w dużych firmowych flotach.Sprawdź, czy warto zainteresować się zakupem takiego egzemplarza i na cozwrócić szczególną uwagę.

 

Wątek na forum: Czy warto monitorować flotę w małej firmie?

Witam, Prowadzę działalność flotową ? niedużą, 11 pojazdów. Zastanawiam się, czy warto zamontować w nich lokalizator gps, żeby monitorować flotę. Pomysl podsunęlo mi kilku znajomych przedstawicieli handlowych, których firmy korzystają z tego. Od razu chciałbym się dowiedzieć o doświadczenie z tym...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017