Wyszukiwałeś:

flota

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: flota

Spróbuj też wyszukać: fleet pompa oleju renault premium 440 flota uzywane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

2 lata współpracy Futury i GMAC

Futura Leasing S.A. i Prime Car Management S.A. -€“ strategia dynamicznegowzrostu

 

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Goodyear - największy kontrakt w Europie

Goodyear Dunlop Tires Europe, spółka wchodząca w skład koncernu GoodyearTire & Rubber Company, podpisała kontrakt na dostawy opon i usługi dlamiędzynarodowej firmy, wynajmującej ciężarówki TIP Trailer Services.

 

Flota Audi w Davos

Podczas „World Economic Forum" w szwajcarskim Davos Audi,które udostępni samochody do przewożenia uczestników,zaprezentuje światową premierę: po raz pierwszy cała flota Audi A8 zostaniezatankowana ekologicznym paliwem GTL Fuel.

 

Największy test aut flotowych w Polsce

Tegoroczna Edycja Wielkiego Testu Flotowego, organizowanego przez magazyndecydentów branży flotowej FLOTA, odbędzie się  2 i 3 kwietnia na warszawskim lotnisku Bemowo-Babice. W tym roku do walki o mianonajlepszego auta flotowego stanie  88 samochodów. Zostaną oneprzetestowane przez 120 fleet managerów, czyli osóbzarządzających parkami samochodowymi w firmach.

 

Znamy najlepszych w branży flotowej

Gala Fleet Awards Polska 2008 przeszła do historii. W warszawskim hotelu Westinpoznaliśmy najważniejszych graczy na polskim rynku flotowym. Uroczystośćzdominowała Toyota.

 

PasCom w nowej siedzibie

Producent oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów i transportu wzwiązku z rozwojem firmy zmienił dotychczasową lokalizację. Oddział wPoznaniu został przeniesiony do nowej, nowoczesnej siedziby.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017