Wyszukiwałeś:

ford X

fiesta X

. Znaleziono 611 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford fiesta

Spróbuj też wyszukać: ford fiesta mk6 ford fiesta mk7 ford fiesta wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 611 wszystkich):

Wątek na forum: Testy mojeauto.pl: Ford Fiesta

nowy ford fiesta to cool samochód. ~iodgfiohggf

 

Całkowicie nowy Ford Fiesta

Jaka jest nowa Fiesta?

 

Ford Fiesta: Trendy, jazzy, funky

Historia modelu Ford Fiesta sięga końca lat siedemdziesiątych ubiegłegostulecia, a uwiecznia ją pięć generacji modelu. W roku obecnym do sprzedażyw Polsce została wprowadzona zliftingowana wersja ostatniej z nich, a jeden zegzemplarzy trafił na testy do naszej redakcji.

 

Ford Fiesta: Rozsądny wybór?

Decydując się na zakup samochodu z segmentu B oczekujemy, że będzie sięidealnie sprawdzał w warunkach miejskich. I to nie tylko pod względem finezjiz jaką można się nim wcisnąć w najbardziej wąską lukę parkingową. Takieauto ma być przede wszystkim tanie. Czy taki właśnie jest Ford Fiesta zsilnikiem TDCi?

 

Ford Fiesta po raz siódmy

Powoli zmierza ku końcowi kariera aktualnej generacji modelu Ford Fiesta narynku. Producent przygotował już prototyp, który w obecnej fazie jestintensywnie testowany. Jednak póki co jego wygląd pozostaje największątajemnicą.

 

Ford Fiesta: Atrakcyjna kusicielka

Przez ponad 30 lat obecności na rynku Ford Fiesta zyskał duże gronozwolenników, którzy cenili sobie ten model za różnewalory. Jednak dopiero chyba najnowsza generacja małego Forda jako jeden zeswoich głównych atutów uczyniła atrakcyjny, przyciągającyuwagę design. Sprawdziliśmy, czy aby jednak nie kosztem swoich wcześniejszychzalet.

 

Ford Fiesta: Mała mocna

120 koni mechanicznych w małym aucie, jakim jest Ford Fiesta, do tego jeszczewersja Sport mogą już na wstępie zaostrzyć nasz apetyt. Czy jednakrzeczywiście Fiesta w testowanej przez nas wersji silnikowej i nadwoziowejspełnia pokładane w niej nadzieje?

 

Maluch z bicepsami - Ford FieSTa

Wśród dostępnych na rynku hot-hatchy z segmentu B może i nie jestnajmocniejszy, jednak gwarantuje taką frajdę z jazdy, jak mało który zrywali. Jeśli więc oczekujesz więcej niż odrobiny szaleństwa zakierownicą, a nie jest Ci potrzebna druga para drzwi, ani pojemny bagażnik,wówczas Ford Fiesta ST powinien znaleźć się na Twojej krótkiejliście potencjalnych nabytków.

 

Ford Fiesta najchętniej wybieranym modelem przez Europejczyków

Ford Fiesta już po raz trzeci z rzędu został liderem europejskiego rynku podwzględem liczby sprzedanych egzemplarzy. W minionym roku do klientów naStarym Kontynencie trafiło 308.999 sztuk małego Forda.

 

Ford Fiesta Black Edition: mała czarna i mocna

Chcesz się wyróżniać na drodze? Chcesz mieć dynamiczne i zarazemoszczędne auto? Mamy dla Ciebie chyba odpowiednią propozycję. To dobrze jużznany Ford Fiesta, tyle że w specjalnej serii Black Edition ze 140-konnym,litrowym silnikiem EcoBoost.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford fiesta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018