Wyszukiwałeś:

ford X

focus X

. Znaleziono 1754 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford focus

Spróbuj też wyszukać: ford focus kombi ford focus c-max ford focus wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1754 wszystkich):

Ford Focus: Gold w czerni

Do redakcyjnego testu Mojeauto.pl trafił Ford Focus II z jednym z najczęściejwybieranych nadwozi i popularnym silnikiem oraz z ponad standardowymwyposażeniem.

 

Na celowniku: Ford Focus RS

Jak do tej pory prym wśród aut sportowych Forda na rynku europejskim wiódłmodel Focus ST. Konkurencja wśród kompaktowych sportowców jednak nie spałaprzez ostatni czas, dlatego inżynierowie spod znaku błękitnego owalupostanowili przygotować prawdziwego lidera tego segmentu - Forda Focus RS.

 

Ford Focus po kuracji

Cieszący się niezwykle dużą popularnością w Europie Ford Focus zostałpoddany niewielkiej kuracji odmładzającej. Auto po zmianach po raz pierwszypokazane zostało we Frankfurcie, a w sprzedaży pojawi się już pod koniecroku.

 

Ford Focus do serwisu

Ford Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody Ford Focus wyposażone w tylnehamulce bębnowe mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Ford Focus najpopularniejszy + [VIDEO]

Ford Focus okazał się najpopularniejszym modelem w polskim Internecie wminionym już roku i po raz drugi w pięcioletniej już historii plebiscytuzdobył tytuł Internetowego Samochodu Roku.

 

Ford Focus: Duratec vs Duratorq

Ford Focus to bez wątpienia samochód, który jest liderem w swoimsegmencie. Dobra cena, solidne wykonanie, wzorowe właściwości jezdnesprawiają, że auto jest doceniane przez wielu użytkownikówdróg. Dużym zainteresowaniem cieszył się w zeszłym także u naszychużytkowników. Specjalnie dla Państwa porównujemy InternetowySamochód Roku 2008.

 

Nowy Ford Focus - pierwsza jazda

Od momentu kiedy Ford Focus pojawił się na ulicach minęło już trzynaścielat i przeszło 10 milionów wyprodukowanych egzemplarzy. Na polskie drogiwjeżdża właśnie trzecia generacja Forda Focusa, która jest dostępnajuż od 60.700 złotych.

 

Ford Focus ST kombi: NonkonformiSTa

Przesłanie sportowych kombi jest zrozumiałe. Mają od czasu do czasuprzypomnieć dorosłemu facetowi,  wiodącemu na co dzień ustatkowaneżycie rodzinne, że jazda samochodem może być jeszcze ekscytująca.Sprawdzamy czy z tej roli właściwie wywiązuje się Ford Focus kombi zdopiskiem ST.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Ford Focus po liftingu - znamy ceny

Lada moment do sprzedaży trafi Ford Focus po faceliftingu. Cennik za wersjępięciodrzwiową zaczyna się od 57.990 zł. Za odmianę czterodrzwiowązapłacimy tysiąc więcej, zaś za kombi z portfela trzeba będzie wysupłaćdodatkowe 2 tys. zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford focus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017