Wyszukiwałeś:

ford X

mondeo X

. Znaleziono 1187 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford mondeo

Spróbuj też wyszukać: ford mondeo mk3 ford mondeo mk4 ford mondeo mk2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1187 wszystkich):

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Ford Mondeo: Czy już klasa premium?

Ford od pewnego czasu konsekwentnie odświeża, tudzież rozszerza, w tym samymstylu swoją gamę modelową. Ten styl, czy też koncepcja stylistyczna,określana mianem "kinetic design", trafił i do nowej generacji FordaMondeo. Zmiany są ogromne, ale czy pozwolą wejść reprezentacyjnemu Fordowido grona prestiżowego segmentu premium?

 

Ford Mondeo na gaz

Choć wystawa samochodowa AMI w Lipsku nie dorównuje rangą trwającymjeszcze targom w Genewie, to i tam nie zabraknie światowych premier. Jedną znich będzie Ford Mondeo LPG, który będzie mógł być zasilanyaż trzema rodzajami paliwa - benzyną, bioetanolem oraz LPG.

 

Ford Mondeo po zmianach

Wystawa samochodowa w Moskwie była miejscem pierwszej oficjalnej prezentacjiodnowionego Forda Mondeo. Po targach w Paryżu auto będzie pojawiać się wsprzedaży sukcesywnie na kolejnych rynkach.

 

Używane: Ford Mondeo MK3 (2000-2007)

Na rynku samochodów używanych bardzo dużą popularnością cieszą sięobecnie samochody z segmentu D. Są przystępne cenowo, mają łatwy dostęp doczęści i zapewniają dużo większy komfort podróżowania niż nowysamochód z segmentu mniejszego. Jednym z takich giełdowych hitówjest Ford Mondeo trzeciej generacji, zwany również jako MK3.

 

Ford Mondeo: Zmiany niepotrzebne

W życiu każdego nowego auta - mniej więcej po trzech, czterech latach od jegodebiutu rynkowego - przychodzi taki czas, że poddaje się je zmianomstylistycznym. I choć w wielu przypadkach są one wręcz niezauważalne napierwszy rzut oka, znowu więcej się mówi o danym modelu. Ot, takasztuczka marketingowa. Tym razem pod naszą redakcyjną lupę wzięliśmy FordaMondeo, który to w wersji po liftingu jeździ po naszych drogach już odponad pół roku.

 

Ford Mondeo Mk V liftback - dane techniczne

Liftback to jedna z trzech wersji nadwoziowych nowego Forda Mondeo.Samochód jest oferowany z trzema silnikami benzynowymi i dwomawysokoprężnymi do wyboru. Moc silników zawiera się w przedziale od 115KM do 240 KM. 

 

Nowy Ford Mondeo: test-video

Segment D na Starym Kontynencie przeżywa trudne chwile. Klienci gremialnieprzesiadają się na crossovery bądź SUV-y, a niektórzy producencirezygnują z konkurowania w nim. Ożywić mogą go jedynie takie nowości jaknajnowsze wcielenie Forda Mondeo.

 

Ford Mondeo Hybrid - Hybryda prawie idealna

O nowym Fordzie Mondeo sceptyczni mówili, że w Europie pojawił się odwa lata za późno, przez wzgląd na nowocześniejszego VolkswagenaPassata. Na Starym Kontynencie jest oczywiście duże grono klientów,które sympatyzuje z Mondeo i mimo późnego debiutu auto spod znaku"błekitnego owalu" wyprzedziło Passata B8 w rankingachsprzedażowych w Polsce.  Zobacz, czy uda się ich przekonać do wersji zhybrydowym napędem. Dziś daniem głównym jest Ford Mondeo Hybrid.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford mondeo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017