Wyszukiwałeś:

ford X

mustang X

. Znaleziono 213 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford mustang

Spróbuj też wyszukać: mustang ford mustang gt bmw z9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 213 wszystkich):

Ford Mustang Shelby GT500

Jedną z najważniejszych premier, jakie będzie można zobaczyć podczasrozpoczynającej się niebawem wystawie samochodowej w Detroit, będzie FordMustang Shelby GT500.

 

Ford Mustang: Czy powstanie elektryczna wersja legendy?

Co jest najpiękniejszego w amerykańskiej motoryzacji? Odpowiedź jest jedna -silniki V8. Piękniejszą rzeczą jest silnik V8 pracujący w tak legendarnymaucie jakim jest Ford Mustang. Pojawiły się jednak informacje, któremogą zdenerwować fanów Mustanga.

 

Ford Mustang Shelby GT350 - powrót legendy

Ford Mustang to legenda sama w sobie. Ale jest wersja o szczególnym znaczeniu dla fanów tego modelu - Shelby GT350. Pierwsza edycja debiutowała w 1965 roku, a my właśnie poznaliśmy jego nowe wcielenie.

 

Nowy Ford Mustang - szczegółowe informacje

Ford wprowadza na europejski rynek swój najszybszy model. Poznajcie szczegółowe informacje na temat nowego Mustanga: dane techniczne,osiągi i wyposażenie.

 

Ford Mustang gejowskim samochodem roku!

Od 10 lat francuska organizacja Ledorga wręcza co roku nagrodę EuropejskiGejowski Samochód Roku (European Gay Car of the Year). W tym rokuzwyciężył Ford Mustang.

 

Unikalny Ford Mustang Apollo Edition na aukcji charytatywnej

Amerykańska firma Ford, najwyraźniej bardzo dumna ze swojej narodowości, postanowiła uczcić chlubę USA - program lotów kosmicznych Apollo. Tak powstał unikalny Ford Mustang Apollo Edition.

 

Ford Mustang 2,3 l EcoBoost: Spotkanie z legendą

Nowy Ford Mustang robi wrażenie wyglądem i charakterem. Wywołuje sympatię uinnych kierowców. Amerykańska legenda nareszcie jest dostępna wEuropie i to z silnikiem, który ma bardziej pasować do mieszkańcaStarego Kontynentu. Mustang z silnikiem EcoBoost nieźle sobie radzi na drodze.Gdy opadnie zachwyt, to przychodzi rozczarowanie, bo po zaczynasz patrzeć naniego zupełnie inaczej.

 

Ford Mustang - najlepiej sprzedające się coupe

Ford ma powody, by w głównej siedzibie z hukiem otwierać szampana. Ato wszystko dzięki wynikom sprzedaży jednego modelu za zeszły rok. FordMustang w 2015 zdeklasował konkurencję w segmencie sportowych coupe.

 

Ford Mustang - wersje specjalne

Ford oprócz nowej Fiesty zaprezentował dwie limitowane wersje Mustanga- Black Shadow Edition oraz Blue Edition. Obie mozna będzie kupic wyłączniew Europie.

 

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA

Na salonie we Frankfurcie zadebiutował odświeżony Ford Mustang. Znamy jużwszystkie szczegóły na temat amerykańskiej legendy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford mustang".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018