Wyszukiwałeś:

forfour

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: forfour

Spróbuj też wyszukać: forfour spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Złota Kierownica 2004 (Goldenes Lenkrad 2004) dla nowego Colta

Jedna z najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych nagród na areniemiędzynarodowej powędrowała wczoraj do Mitsubishi Motors.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

Smart Forfour na boczny tor

Koncern DaimlerChrysler poinformował o wstrzymaniu produkcji czteroosobowegomodelu Smarta Forfour. DC skoncentruje się na budowie dwumiejscowego SmartaFortwo. Dzięki planom restrukturyzacyjnym w 2007 roku Smart ma znowu przynosićdodatni bilans.

 

Smart Forfour zasilany LPG

Na targach motoryzacyjnych AMI Lipsk 2006 Smart zaprezentuje kolejny samochódzasilany gazem ziemnym. Po prezentacji modelu Fortwo CNG przyszła kolej namodel Forfour napędzany płynną odmianą gazu LPG.

 

Colt nadal w produkcji

Japoński producent samochodów, Mitsubishi poinformował w czwartek, żebędzie kontynuował produkcję modelu Colt w holenderskiej fabryce NedCar,mimo, iż DaimlerChrysler podjął decyzję o zakończeniu produkcji SmartaForFour w tej fabryce.

 

Smart za oceanem

Koncern DaimlerChrysler może posłużyć się firmą trzecią do współpracy wdystrybucji Smarta w Stanach Zjednoczonych. Informację tą podał kilka dnitemu przedstawiciel prasowy.

 

Koniec forfoura

Zakończyły się trwające trzy miesiące negocjacje pomiędzy koncernamiDaimlerChrysler a Mitsubishi Motors, a dotyczące produkcji modelu smartforfour.

 

Ekologia czy ściema?

Według Unii Europejskiej paliwa z odnawialnych źródeł, bez znaczeniaczy biodiesel czy etanol, są naszą przyszłością. Za tym stwierdzeniemstoją też producenci samochodów, a wraz z nimi wtórują temurolnicy. Warto jednak przyjrzeć się tej sprawie dokładniej i rozważyć kilkaaspektów.

 

Renault i Smart planują wspólne auto

Ma być produkowany przez dwóch producentów i posiadać czterymiejsca. Koncern Daimler AG, właściciel marki Smart wspólnie z Renaultplanują budowę wspólnego samochodu, który poniekąd byłbynastępcą modelu Forfour.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017