Wyszukiwałeś:

fortwo

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fortwo

Spróbuj też wyszukać: mercedes a rx 300

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

Następca Smarta ForTwo w 2007 r.

Kwiecień 2007 roku jest jak na razie niepotwierdzonym terminem pojawienia sięw sprzedaży następcy modelu Smart ForTwo.

 

Ekskluzywny Smart

Producent samochodów Smart ma zamiar zaoferować swoim klientom nową,limitowaną edycję modelu fortwo grandstyle. Pojazd ten będzie przeznaczonydla ludzi, którzy lubią wyróżniać się z tłumu oraz eksponować swąindywidualność.

 

Czerwona edycja na pożegnanie

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Paryżu zaprezentowana zostaniespecjalna edycja Smarta, którą przygotowano na zakończenie produkcji obecnejgeneracji modelu ForTwo. Model ten już wiosną przyszłego roku zostaniezastąpiony nową wersją samochodu.

 

Nowy Smart fortwo na zdjęciach

Producent marki Smart opublikował pierwsze, oficjalne zdjęcia nowej generacjimodelu fortwo. Druga seria małego miejskiego auta w sprzedaży pojawi się w2007 roku i będzie wyróżniać się kilkoma istotnymi zmianami.

 

Limitowany smart na początek

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku nowej generacjimodelu smart fortwo, pojawi się także specjalna seria "edition limitedone", którą można podziwiać już na wystawie samochodowej w Bolonii.

 

Tańszy smart fortwo

Choć oficjalnie nowy smart fortwo coupe i kabriolet będzie w sprzedażydopiero od kwietnia, to już od początku lutego można go zamawiać. Co ważne,ceny nowej generacji smarta są niższe niż poprzednika.

 

Klasa S i Fortwo do naprawy!

Dwa modele koncernu DaimlerChrysler - duży Mercedes klasa S oraz mały SmartFortwo - z powodu możliwości wystąpienia awarii zostały objęte kampaniąserwisową.

 

Smart fortwo? Nie, Noble!

O tym, że chińskie koncerny motoryzacyjne, projektując swoje modele, kopiująwprost uznane już marki, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W większościprzymykano na to oko. Jednak do czasu...

 

4 gwiazdki smarta fortwo

Jeden z najmniejszych samochodów, jaki można spotkać obecnie naszych drogach,czyli model smart fortwo zapewnia dość dobre bezpieczeństwo. W testach EuroNCAP najnowsza generacja tego auta uzyskała cztery gwiazdki.

 

Smart fortwo do wynajęcia jak rower

Najmniejsze auta koncernu Daimlera będzie mógł w niemieckim Ulmwynająć każdy. Wystarczy, że ma telefon komórkowy. Płaci się zakażdą minutę korzystania z auta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017