Wyszukiwałeś:

fotoradary

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fotoradary

Spróbuj też wyszukać: fotoradar rzeszów fotoradary a4 fotoradary 17

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Sposoby poprawy bezpieczeństwa na drogach

Na zlecenie Komendy Głównej Policji CBOS zapytał Polaków o sposoby poprawybezpieczeństwa na polskich drogach. 84 proc. badanych jako najskuteczniejszywskazało kontrolę trzeźwości. Niewiele mniej (72 proc.) ankietowanychwybrało budowę nowych dróg.

 

Nowe radary na drogach

Na polskie drogi trafiło właśnie 67 egzemplarzy nowych fotoradarów. Zostanąone zamontowane na najniebezpieczniejszych odcinkach dróg oraz w miejscach,gdzie najczęściej dochodzi do łamania przepisów.

 

Najbezpieczniejszy rok na drogach

Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji miniony rok byłnajbezpieczniejszym rokiem na polskich drogach na przestrzeni ostatnich 17 lat.

 

Bezpieczniej na drogach krajowych

Drogi krajowe to zaledwie 5% wszystkich dróg w Polsce, jednak ze względuna duże natężenie ruchu generują aż 40% wszystkich wypadków w kraju.Ministerstwo transportu i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradrozpoczynają program poprawy bezpieczeństwa na drogach.

 

Drogi zaufania = mniej zabitych

"Statystyka wypadków wyraźnie pokazuje, że w tym roku możezginąć więcej ludzi niż w poprzednim, mimo tak wielu działań, którepodejmuje wiele organizacji rządowych i pozarządowych. Mając to na względzieGDDKiA postanowiła całkowicie zmienić swoje podejście do bezpieczeństwaruchu drogowego, bo zamiast spadać – liczba zabitych rośnie"– Zbigniew Kotlarek Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Czy można nie płacić mandatów?

W większych miastach Polski władze samorządowe masowo wyposażają strażemiejskie w foto-radary. Urządzenia pracują „pełną parą“ -wykonują dziennie setki, tysiące zdjęć. Tylko czy legalnie?

 

Majówka na drogach

Zbliża się długi weekend majowy, a wraz z nim wiele osób wyruszy wpodróż samochodami. Aby było bezpieczniej policja przygotowuje się dowzmożonych kontroli drogowych.

 

Nowe radary na drogach krajowych nr 7 i 9

W ramach programu „Bezpiecznych Osiem”, realizowane będądziałania mające zwiększyć poziom bezpieczeństwa m.in. na dwóchważnych świętokrzyskich drogach krajowych. Pojawią się na nich nowefotoradary, ale będą także przebudowywane skrzyżowania.

 

Mniej ofiar na świętokrzyskich drogach

Na świętokrzyskich odcinkach dróg krajowych nr 7 i 9 liczba zabitych wwypadkach drogowych spadła prawie o jedną trzecią. To pierwsze efektydziałań kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w ramach programu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Czy fotoradary w Niemczech są wadliwe?

Kierowcy w Niemczech, podobnie jak polscy szoferzy muszą zmagać się ze sporąkawalerią różnego typu fotoradarów. Niektóre z nich sąwadliwe, twierdzą nasi zachodni sąsiedzi i kierują zbiorowe wnioski do sądu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017