Wyszukiwałeś:

gama X

modelowa X

. Znaleziono 538 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gama modelowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 538 wszystkich):

Volvo zmniejsza gamę modeli

W związku z planami wzrostu sprzedaży Volvo zamierza ograniczyć swoją gamęmodelową.

 

Mercedes rozszerzy gamę S-klasy

Najnowsze wcielenie topowej limuzyny Mercedesa już jest testowane na drogachpublicznych, a model ten ma pojawić się w przyszłym roku. Zaś w przeciągudwóch lat koncern z gwiazdą na masce rozszerzy gamę S-klasy o 5 różnych wersji.

 

Porsche powiększy swoją gamę modelową

Ze Stuttgartu napływają do nas nowe ciekawe informacje dotyczące niedalekiejprzyszłości Porsche. Chodzi o gamę modelową, która ma zostać uzupełniona w przeciągu kilku najbliższych lat.

 

Porsche zwiększy swoją gamę modelową

Producent aut z Zuffenhausen pod skrzydłami nowego właściciela, czyli koncernu Volkswagen zamierza zwiększyć swoją ofertę aut do 8-9 modeli. Czego możemy się spodziewać?

 

Cadillac rozpoczyna natarcie

Amerykańska ikona motoryzacji ma w planach rozszerzenie swojej gamy modelowejtak, by móc mocniej konkurować z niemieckimi producentami aut, którzy przewodzą w większości segmentów.

 

Volvo odświeża gamę modelową

Szwedzki koncern w Genewie zaprezentuje odświeżoną gamę modelową. Faceliftingowi poddane zostały S60, V60, S80, V70 oraz XC60 i XC70.

 

Mercedes chce podzielić gamę SUVów

Producent samochodów ze Stuttgartu ma ciekawe plany dotyczące swojejgamy modelowej. Niemcy chcą przygotować osobne linie modelowe dlaspecyficznych klientów decydujących się na zakup samochodu typu SUV.

 

Mały, sportowy Bentley

Bentley pracuje właśnie bardzo intensywnie nad poszerzeniem swojej gamymodelowej. Już niedługo dołączy do niej samochód, którybędzie modelem bazowym.

 

MINI zmniejszy gamę modelową

Brytyjska marka, która należy do koncernu BMW zapowiedziała zmiany wswojej linii modelowej. Potwierdzają się informacje, iż z gamy znikną auta,które nie sprzedawały się najlepiej. Zanosi się, że pożegnamy modelCoupe oraz Roadster. To jednak nie wszystko.

 

Alfa Romeo Giulia jednak w Genewie

Najnowsze doniesienia z Włoch każą nam wierzyć, że Alfa Romeo na targach wGenewie zaprezentuje pełną gamę modelową długo wyczekiwanej Gulii. Czy terewelacje należy brać jako wiarygodne?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gama modelowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017