Wyszukiwałeś:

gama X

modelowa X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gama modelowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

TVR żegna się z Wlk. Brytanią

Jedna z ostatnich, niezależnych brytyjskich marek samochodowych, jaka jeszczesię ostała, zaprzestanie produkcji na Wyspach Brytyjskich. 250 osób stracipracę, a fabryka w Blackpool zostanie zamknięta.

 

16 autoryzacja i piąta marka Grupy PGD

Grupa PGD uzyskała autoryzację MMC Car Poland na sprzedaż i serwissamochodów Mitsubishi w Bielsku-Białej. Jest to już szesnasta autoryzacjaGrupy PGD w Polsce oraz piąta marka oferowana przez Grupę w Polsce.

 

Będzie Saturn Astra

Pod koniec przyszłego roku gamę modeli amerykańskiej marki Saturn poszerzynowa, trzy- i pięciodrzwiowa Astra. Auto to będzie sprzedawane w USA iKanadzie, a produkowane w Antwerpii.

 

Lamborghini rusza na wschód

Włoski producent sportowych samochodów zamierza ruszyć na podbój rynkówwschodnioeuropejskich oraz azjatyckich. Niewykluczone, że jednocześnie gamamodelowa marki powiększy się o trzecią rodzinę aut.

 

Eco-cee`d trafi do produkcji

KIA Motors potwierdziło oficjalnie, że na początku 2009 roku paleta modelowafirmy wzbogaci się o ekologiczną wersję modelu cee`d. Nowy model,który połączy wysokie osiągi z oszczędnością został zbudowany woparciu o pojazd koncepcyjny eco_cee`d.

 

Znane władze polskiej Mazdy

Japońsko-polski duet stanie na czele ponownie tworzonego oficjalnego polskiegoprzedstawicielstwa Mazdy. Mazda Motor Europe oficjalnie ogłosiła nazwiskadwóch najważniejszych osób w strukturach firmy.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Plany Spykera wobec Saaba

Choć wciąż jeszcze pojawiają się głosy, iż Spyker może mieć kłopoty zezgromadzeniem niezbędnych środków na przejęcie i dalszy rozwójszwedzkiej marki, to ogłosił już plany co do najbliższej przyszłości inowych modeli marki Saab.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gama modelowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017