Wyszukiwałeś:

garaz

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: garaz

Spróbuj też wyszukać: bezpieczny wjazd do garazu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Citroen C3: Współczesna "kaczka"

W przypadku prezentacji Citroena C3 można pokusić się o posłużenie znanymprzysłowiem: "W zdrowym ciele zdrowych duch". Dlaczego? Śpieszymy zwyjaśnieniem.

 

Garaż marzeń Chevroleta

12 października Chevrolet rozpoczął największą w historiiogólnoeuropejską kampanię promocyjną marki, w ramach której do wygraniajest ponad 50 samochód.

 

RSMP: Jazda zaczyna się na poważnie

O ile otwierający tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski napoczątku lutego  Rajd Magurski przyniósł wiele niespodzianek iemocji o tyle trwający od wczorajszego wieczora Rajd Krakowski powinien byćprawdziwą ucztą dla fanów tego sportu. Głównie dlatego, żedopiero w tej rundzie zawodnicy wyciągną z garażów swoje najmocniejszeczterokołowe „bronie”.

 

Lexusa kupisz i we Wrocławiu

Z dniem 1 lipca swoją działalność uruchomił pierwszy nie tylko weWrocławiu, ale wręcz na całym Dolnym Śląsku, salon Lexusa. To dopieroósmy w skali całego kraju autoryzowany salon tej luksusowej marki.

 

Dwie okazje za 5,5 miliona złotych

Jeśli miałeś na koncie wolne ponad 5,5 miliona złotych to właśniestraciłeś okazję aby nabyć dwa wyjątkowe samochody. Na aukcji zostałysprzedane dwa egzemplarze Mercedesa CLK GTR: Coupe oraz Roadster.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017