Wyszukiwałeś:

gaz

. Znaleziono 2450 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gaz

Spróbuj też wyszukać: lpg instalacja gazowa instalacje gazowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2450 wszystkich):

GAZ kupił LDV

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV,zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja ozawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej,międzynarodowej ekspansji.

 

Gaz na polskie drogi

Samochody dostawcze Gaz Gazela oraz Sobol w ciągu 14 lat produkcji zdążyłyszczelnie wypełnić krajobraz ulic od Bugu aż po Kamczatkę. Obecnie terosyjskie pojazdy stają się popularnym elementem także naszych dróg,przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak kupującydostawczego Gaza musi iść na wiele kompromisów. Czy samochódjest tego wart?

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

NHTSA: 89 ofiar przez zablokowany pedał gazu

Samoblokujące się pedały gazu w autach Toyoty były jedną z największychawarii w historii światowej motoryzacji. Według rady bezpieczeństwa drogowegow Stanach Zjednoczonych - NHTSA, na skutek defektu śmierć mogło ponieśćznacznie więcej ofiar niż dotąd przypuszczano.

 

Iveco na Międzynarodowej Wystawie Pojazdów na Gaz Ziemny

Iveco i FPT Industrial wzięły udział w drugiej edycji MiędzynarodowejWystawy Pojazdów na Gaz Ziemny, zorganizowanej przez EuropejskieStowarzyszenie Pojazdów na Gaz Ziemny (NGVA Europe) w Berlin Messe wdniach  7 – 9.06. 2011 r Swoją obecnością obydwie spółki zGrupy Fiat Industrial potwierdzają swoje zaangażowanie na rzeczekomobilności, chcąc pomóc w szerzeniu nawyku stosowania metanu jakopaliwa w transporcie drogowym oraz przekazać jak najszerszym kręgomodbiorców niesłychanie ekologiczne rozwiązania transportowe,które Iveco i FPT Industrial od dawna oferują na rynku.

 

Przerzucimy się na CNG, gdy wzrosną ceny LPG?

Wzrost cen gazu LPG może zmienić rynek paliw alternatywnych na korzyść gazuziemnego. Czy obok dwóch milionów aut napędzanych gazem LPG, zajakiś czas po polskich drogach będzie jeździła podobna liczbasamochodów z instalacją CNG?

 

Przetwarzają prąd elektryczny w e-gaz

Innowacje techniczne to obecnie olbrzymie pole do popisu dla koncernówmotoryzacyjnych, które prześcigają się w różnych nowinkach. Zataką z pewnością należy uznać otwarcie przez Audi wytwórni,która z wody, zielonej energii i CO2 będzie produkować e-gaz, zamiennikgazu ziemnego.

 

Iveco Stralis na gaz ziemny

Oferta ciężarówek marki Iveco wzbogaciła się o model Stralis NaturaPower Euro VI, czyli najnowszą odmianę napędzaną gazem ziemnym. Jak wprzypadku konwencjonalnego napędu, do wyboru będzie szeroka gama dostępnychwersji.

 

Octavia na gaz ziemny

Skoda rozwija swoją ofertę modeli przystosowanych do zasilania gazem ziemnym.Już w czerwcu do sprzedaży trafi Octavia G-TEC. Niestety, nie na rynkupolskim.

 

Iveco stawia na gaz ziemny

Podczas dorocznego wydarzenia poświęconego promocji gazu ziemnego Ivecozaprezentowało dwa swoje modele napędzane tym alternatywnym paliwem - noweDaily CNG oraz Stralis Natural Power Euro VI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017