Wyszukiwałeś:

gaz

. Znaleziono 138 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gaz

Spróbuj też wyszukać: lpg instalacja gazowa instalacje gazowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 138 wszystkich):

Gazela tania jak Polonez Truck

Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli, rozpoczął akcjęwyprzedaży samochodów wyprodukowanych w 2005r.

 

Smart na gaz

Moda na alternatywne źródła napędu dotarła także do Smarta. Na SalonieSamochodowym AMI w Lipsku, który odbędzie się w dniach 1-9. kwietnia br.producent mikro-aut zaprezentuje model napędzany gazem ziemnym CNG.

 

Wołga jednak w produkcji

Dobrze znany Oldtimer z okresu PRL - Wołga, jest nadal w produkcji. Mimowcześniejszych zapowiedzi o zaprzestaniu budowy, rosyjska limuzyna ma sięnadal świetnie, a część modeli wyposażana jest nawet w silnikiDaimlerChrysler.

 

Gaz Gazela w wersji Long

Firma Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli z silnikiem nalicencji Steyr, wprowadził do sprzedaży od początku kwietnia wersjesamochodów z wydłużonym rozstawem osi.

 

GAZ kupił LDV

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV,zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja ozawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej,międzynarodowej ekspansji.

 

VW stawia na TSI, gaz ziemny oraz Bluetec

W ciągu najbliższych kilku, kilkunastu lat Volkswagen planuje wprowadzić doseryjnej produkcji sporą liczbę bardziej oszczędnych i ekologicznychjednostek napędowych, które będą wykorzystywać różne źródła napędu.

 

Co z bezpieczeństwem w Solarisach?

Słowacka telewizja informacyjna TA3 poinformowała, że wyprodukowane w Polsceautobusy na gaz nie są bezpieczne, gdyż w ostatnim czasie z niewiadomychprzyczyn kilkakrotnie stanęły w płomieniach. Informacja ta łączy ze sobądwa zupełnie różne zdarzenia wprowadzając jej odbiorców wbłąd - komentuje Krzysztof Olszewski prezes Solaris Bus & Coach S.A.

 

Stacje Lotosu z LPG

Do końca roku blisko 50 stacji autogazu, należących wcześniej dospółki Krak Gaz, zyska barwy Lotosu. To efekt przejęcia krakowskiegooperatora przez spółkę Lotos Gaz.

 

Gaz na polskie drogi

Samochody dostawcze Gaz Gazela oraz Sobol w ciągu 14 lat produkcji zdążyłyszczelnie wypełnić krajobraz ulic od Bugu aż po Kamczatkę. Obecnie terosyjskie pojazdy stają się popularnym elementem także naszych dróg,przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak kupującydostawczego Gaza musi iść na wiele kompromisów. Czy samochódjest tego wart?

 

Ekologiczne ciężarówki Daimlera w USA

Amerykański Departament Energetyki DOE (United States Department ofEnergy) ogłosił pod koniec sierpnia przyjęcie Daimler Trucks North America(DTNA) do programu "Czyste miasta" (Clean Cities). W jego ramach DTNAwyprodukuje oraz sprzeda ponad 600 pojazdów ciężarowych z napędemhybrydowym i na gaz ziemny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017