Wyszukiwałeś:

zjazdy X

a1 X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: gdzie, są, z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gdzie są zjazdy z a1

Spróbuj też wyszukać: zjazdy z a1 mapa a 1 gdzie są zjazdy z a1 na 92

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

Wyremontują DW 534

Już niedługo rozpoczną się prace związane z modernizacją ponad 48 kmodcinka drogi wojewódzkiej nr 534 pomiędzy Grudziądzem i Rypinem.Inwestycja będzie kosztować ponad 91 mln zł. Prace powinny zakończyć sięjesienią 2010 roku.

 

Trasa Grudziądz - Rypin w przebudowie

Trwają prace modernizacyjne na trasie wojewódzkiej nr 534 pomiędzyGrudziądzem i Rypinem. Za ponad 91 milionów złotych przebudowanychzostanie prawie pół setki kilometrów drogi. prace potrwaja dojesieni 2010 roku.

 

Remonty dróg w kujawsko-pomorskim

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 251 i 252 jest największą, zsześciu inwestycji drogowych współfinansowanych z RPO woj.kujawsko-pomorskiego. Inwestycja będzie realizowana etapami i zakończy się w2011 roku. Realizacja przedsięwzięcia usprawni komunikację autostrady A1 ikrajowej drogi nr 1, z krajową S 5.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gdzie są zjazdy z a1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017