Wyszukiwałeś:

zjazdy X

a1 X

. Znaleziono 64 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: gdzie, są, z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gdzie są zjazdy z a1

Spróbuj też wyszukać: zjazdy z a1 mapa a 1 gdzie są zjazdy z a1 na ślasku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

Można budować A1 Stryków – Pyrzowice

W dniu wczorajszym (22.01.) została podpisana umowa na budowę i eksploatacjęautostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice. Odcinek o długości 180 km- najdłuższy z dotychczas realizowanych - będzie wybudowany w systemiePartnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) przez Spółkę AutostradaPołudnie.

 

Węzeł Warlubie na A1 dostepny dla kierowców

Węzeł Warlubie na odcinku autostrady A1 Rusocin - Nowe Marzy został oddany 11miesięcy przed terminem. Otwarcie nowego zjazdu na trasie A1 ułatwipodróż kierowcom jadących autostradą w kierunku Grudziądza.

 

DW 548 - łącznik z A1 - w wariantach

Trwają prace nad projektem przebudowy DW nr 548 Stolno-Wąbrzeźno (woj.kujawsko-pomorskie). Trasa będzie ważnym połączeniem północnejczęści regionu z autostradą A1.

 

A1 mobilizuje do inwestycji na drogach wojewódzkich

Dzięki inwestycji - budowa autostrady A1 Grudziądz - Toruń - przebudowanychzostało także kilka fragmentów dróg wojewódzkich wkujawsko-pomorskim.  Po  opracowaniu projektu  powinny ruszyćteż prace na DW nr 548 łączącej się z węzłem autostradowym w Lisewie.

 

Zmiany na drogach w związku z budową A1

W związku z budową autostrady A1 Toruń-Kowal, kierowcy muszą liczyć się zutrudnieniami na sąsiednich drogach wojewódzkich. Niektóre powybudowaniu autostrady zmienią przebieg.

 

Otwarto zjazd z A1 do Grudziądza

17 grudnia otwarto Węzeł „Grudziądz” na koncesyjnym odcinkuautostrady A1. Kierowcy mogą już także korzystać z 2,7 km III odcinka TrasyŚrednicowej.

 

Kto dokończy prace na autostradzie A1?

Ogłoszony został przetarg nieograniczony na dokończenie prac nałódzkim odcinku autostrady A1. Przewiduje on kontynuacje robót nawęźle Kutno Wschód (A1/DK92), a także dokończenie prac na MOP-ach:Krzyżanów Wschód i Krzyżanów Zachód.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gdzie są zjazdy z a1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2014