Wyszukiwałeś:

zjazdy X

a1 X

. Znaleziono 70 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: gdzie, są, z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gdzie są zjazdy z a1

Spróbuj też wyszukać: zjazdy z a1 mapa a 1 gdzie są zjazdy z a1 na 92

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

Można budować A1 Stryków – Pyrzowice

W dniu wczorajszym (22.01.) została podpisana umowa na budowę i eksploatacjęautostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice. Odcinek o długości 180 km- najdłuższy z dotychczas realizowanych - będzie wybudowany w systemiePartnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) przez Spółkę AutostradaPołudnie.

 

Węzeł Warlubie na A1 dostepny dla kierowców

Węzeł Warlubie na odcinku autostrady A1 Rusocin - Nowe Marzy został oddany 11miesięcy przed terminem. Otwarcie nowego zjazdu na trasie A1 ułatwipodróż kierowcom jadących autostradą w kierunku Grudziądza.

 

DW 548 - łącznik z A1 - w wariantach

Trwają prace nad projektem przebudowy DW nr 548 Stolno-Wąbrzeźno (woj.kujawsko-pomorskie). Trasa będzie ważnym połączeniem północnejczęści regionu z autostradą A1.

 

A1 mobilizuje do inwestycji na drogach wojewódzkich

Dzięki inwestycji - budowa autostrady A1 Grudziądz - Toruń - przebudowanychzostało także kilka fragmentów dróg wojewódzkich wkujawsko-pomorskim.  Po  opracowaniu projektu  powinny ruszyćteż prace na DW nr 548 łączącej się z węzłem autostradowym w Lisewie.

 

Zmiany na drogach w związku z budową A1

W związku z budową autostrady A1 Toruń-Kowal, kierowcy muszą liczyć się zutrudnieniami na sąsiednich drogach wojewódzkich. Niektóre powybudowaniu autostrady zmienią przebieg.

 

Kto dokończy prace na autostradzie A1?

Ogłoszony został przetarg nieograniczony na dokończenie prac nałódzkim odcinku autostrady A1. Przewiduje on kontynuacje robót nawęźle Kutno Wschód (A1/DK92), a także dokończenie prac na MOP-ach:Krzyżanów Wschód i Krzyżanów Zachód.

 

Budimex podpisał umowę na prace przy A1

Budimex podpisał z łódzkim oddziałem GDDKiA umowę na dokończenieprac na 15,2 – kilometrowym odcinku autostrady A1 po firmach Poldim i Bogla Krysl.

 

Prace odbiorowe na A1

W mijającym tygodniu na autostradzie A1 od Włocławka do Kowala rozpoczęłysię prace odbiorowe. Ma to na celu jak najszybsze udostepnienie kierowcom tego19 km odcinka autostrady A1. Na A1 prowadzono także dalsze prace na obiektach,układano ostatnie warstwy nawierzchni oraz kontynuowano prace porządkowe naMiejscach Obsługi Podróżnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gdzie są zjazdy z a1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017